Голлівудська хвиля – фото зачіски, інструкція з виконання

Естетика Голлівуду завжди зачаровувала жінок. Наблизитися до неї дозволяє не тільки перегляд видатних американських фільмів, але й так звана голлівудська хвиля – зачіска, яка з’явилася ще в 1940-і роки і не втрачає популярності досі.

Голлівудська хвиля – фото зачіски, інструкція з виконання

Поради стилістів

Приваблива особливість цієї укладання полягає в її універсальності. Вона добре поєднується і з коктейльним сукнею, і з вечірнім вбранням в підлогу, і навіть з джинсами. Проте варто пам’ятати про те, що голлівудська хвиля – це переважно вечірня зачіска. Поєднання стилів кежуал і ретро відноситься до непростим завданням, тому небажано робити таку укладку для повсякденного образу.

Голлівудська хвиля – фото зачіски, інструкція з виконанняГоллівудська хвиля – фото зачіски, інструкція з виконанняГоллівудська хвиля – фото зачіски, інструкція з виконання

При створенні класичного варіанту голлівудської хвилі довге волосся укладають на одну сторону (для цього потрібно зробити косий проділ). Однак сучасні актриси, що мелькають на червоних доріжках, все частіше використовують для цієї зачіски з прямим проділом.

Оригінально і яскраво виглядає голлівудська хвиля на короткому волоссі (див. фото). Однак у цьому випадку слід особливо ретельно підбирати одяг для виходу і макіяж. Можна доповнити таку зачіску аксесуарами – шпилькою або пов’язкою.

Голлівудська хвиля – фото зачіски, інструкція з виконанняГоллівудська хвиля – фото зачіски, інструкція з виконанняГоллівудська хвиля – фото зачіски, інструкція з виконання

Інструкція по виконанню укладання

Зробити голлівудську хвилю своїми руками легко навіть з мінімумом навичок і пристосувань. Вам знадобляться пінка і лак для укладання, плойка (переважно з діаметром 32 мм), гребінець з рідкими зубцями і невидимки.

Голлівудська хвиля – фото зачіски, інструкція з виконання

 • Ретельно розчешіть сухі чисті волосся і нанесіть на них пінку. Якщо вони в’ється від природи, випрямити їх за допомогою стайлера.
 • Увімкніть плойку і зробіть косий проділ.
 • В області чола поруч з проділом відокремте пасмо шириною близько 2,5 см і накрутіть її на плойку в напрямку від обличчя. Кінчики волосся зафіксуйте пальцями, щоб уникнути некрасивих заломів.
 • Через п’ять-сім секунд акуратно звільнити пасмо, не розвиваючи її і закріпіть в згорнутому вигляді невидимкою. Це необхідно, щоб дати волоссю охолонути, не втрачаючи форми, заданої плойкою. Таким способом необхідно накрутити все волосся.
 • Коли не залишиться вільних пасом, можна акуратно знімати невидимки (спочатку з нижніх локонів, потім з верхніх).
 • Переконавшись, що локони охололи, візьміть гребінець і почніть обережно розчісувати їх від коренів до кінчиків.
 • Отримані м’які хвилі зафіксуйте лаком.
 • Щоб посилити графічність (а отже, й виразність) голлівудської хвилі, закріпіть невидимки в місцях її вигинів і злегка потягніть волосся гребінцем вгору (як би начісуючи їх). Через п’ять хвилин невидимки можна зняти.
 • Щоб краще розібратися в послідовності й характері перерахованих дій, подивіться відео після статті.

  Секрети і тонкощі

  Незважаючи на простоту виконання, голлівудська хвиля і вимагає певної вправності, і знання деяких хитрощів.

  • Не варто робити цю укладку, якщо у вас складна стрижка з переходом довжини. Для створення ідеальної голлівудської хвилі потрібна однакова довжина волосся.
  • Якщо ваші волосся січеться, погано піддаються укладанню і в цілому виглядають не дуже добре, не варто відмовлятися від виконання голлівудської хвилі. Досить зробити перед завивкою домашню маску з маслами.
  • Класичний варіант зачіски з косим проділом виглядає цікавіше, однак варто відразу визначитися з тим, на якій стороні вам зручніше носити більший об’єм волосся.
  • Плойку бажано нагрівати до максимальної температури, щоб скоротити час впливу на оброблювані пасма.
  • Ефектно в поєднанні з голлівудською хвилею виглядає начіс біля коренів. Робити його треба до обробки укладання лаком.

  Голлівудську хвилю можна віднести до тих зачісок, які, навіть будучи зроблені своїми руками, а не в салоні, володіють неймовірною ефектністю. З такою укладанням ви напевно отримаєте негласну роль королеви вечора.