Зачіска Неймара – фото, опис, особливості стилю

Нападник бразильського футбольного клубу «Барселона» Жуніор Неймар придбав популярність завдяки своєму високому професіоналізму. Однак його самовираження не обмежується футболом – доказом цього служить, зокрема, зачіска Неймара, змінюється від сезону до сезону.

Зачіска Неймара – фото, опис, особливості стилю

Еволюція стрижок бразильського форварда

Свою спортивну кар’єру Неймар почав з традиційною короткою стрижкою. Поступово вона оформилася в бокс, який дозволяє укладати волосся макушечной зони безліччю способів. В цю зачіску футболіст, який вже завоював своєю грою популярність, вносив індивідуальні риси: міг наїжачити волосся, зробити ірокез, відростити віскі, використовувати мелірування і т. д.

Зачіска Неймара – фото, опис, особливості стилюЗачіска Неймара – фото, опис, особливості стилюЗачіска Неймара – фото, опис, особливості стилю

На зміну боксу прийшла канадка, завдяки якій калейдоскоп іміджів Неймара збагатився варіантами з мелірування і фарбуванням. Так, в 2014 році він став блондином, запустивши хвилю колорування у безлічі своїх шанувальників.

У 2015 році Неймар обрав вдалу для свого брутального і в той же час глянсового образу чоловічу стрижку undercut. Така зачіска стала ефектною альтернативою канадці.

Зачіска Неймара – фото, опис, особливості стилюЗачіска Неймара – фото, опис, особливості стилюЗачіска Неймара – фото, опис, особливості стилю

За фото останніх років можна помітити, що зачіски Неймара базуються на виграшному з точки зору укладання поєднанні маллет з полуирокезом. Висловлюючи таким чином бажання йти проти стандарту, Неймар прагне кожен раз виглядати по-новому. Так, у 2011 році він збивав свій ірокез у кок, у 2012 укладав у вигляді гострого гребеня, в 2013 – зачісував на лоб. При цьому довге волосся на потилиці футболіст вважав за краще заплітати в кіски.

У 2016 році Неймар зробив вибір на користь нової стриманою, але стильної зачіски (див. фото).

Зачіска Неймара – фото, опис, особливості стилю

Якщо вам подобаються модні тенденції, до яких звертається бразильський нападник, скористайтеся наведеними нижче порадами стилістів.

Створюємо зачіску в стилі Неймара

Щоб приміряти на себе імідж Неймара в 2016 році, ви повинні зробити відповідну стрижку, яку можна буде укладати різними способами. Для її створення необхідно з допомогою машинки максимально оголити віскі (зони вибривання повинні мати прямокутну форму) і нижню частину потилиці. При цьому волосся на тімені залишаються досить довгими (до 10 см), тому їх можна укладати у вигляді ірокеза або зачісувати вперед, формуючи чубок. На відео, розміщеному після статті, показаний один з варіантів стрижки і укладання в стилі Неймара.

Зачіска Неймара – фото, опис, особливості стилю

З укладанням иирокеза зможе впоратися навіть новачок. Волосся миють, злегка підсушують і обробляють мусом або пінкою. Потім використовують фен або стайлер, з допомогою яких випрямляють волосся і одночасно пасмо за пасмом піднімають вгору. В ході укладання зачіску фіксують лаком.

Навіть якщо ви давній прихильник стилю гри Неймара, не варто повністю копіювати одну з його зачісок. Досить дотримуватися головні принципи: наявність полуирокеза і поголених скронь, випрямлене волосся, укладене в нарочитому безладді, фарбування або мелірування.

Зважившись на досить сміливу зачіску слідом за бразильським футболістом, не забувайте і про те, що її має підтримувати ваша харизма і усмішка. Тоді увагу оточуючих до вас буде засновано не на цікавості, а на захопленні.