Зміст:

 • Невидимки на чубку
 • Ідеї для короткого волосся
 • Ідеї для волосся середньої довжини
 • Ідеї для довгого волосся

Кожна жінка прагне доповнити свої шикарні волосся оригінальною прикрасою. Зачіски з невидимками стануть стильним акцентом вашого образу, не вимагаючи особливих затрат.

Зараз в асортименті магазинів і салонів є багато всіляких невидимок. Серед них є повністю підтверджують свою назву і відповідні за кольором волосся блондинки до брюнетки. Є також кольорові, яскраві, великі і маленькі, зі стразами і намистинками. Стильні зачіски за допомогою невидимок можна зробити і на будень, і на свято.

Невидимки на чубку

Багато дівчат носять чубок, але іноді в спекотний літній день для короткочасної зміни іміджу або під час отрастающей чубчика її необхідно прибрати з чола. Зробити це можна легко і красиво.

 • Чубчик вгору
  Для такого варіанту необхідно прочесати чуба вгору, зібрати в пучок і пригладити до голови по напрямку до тім’яної зони. Прикріпити кілька невидимок паралельно, зигзагом або хрестиком.
 • Чубчик набік
  Необхідно відокремити проділом і прочесати чубок в ліву або праву сторону. Закріпити невидимки можна на будь-якій відстані від коренів волосся або біля вуха в хаотичному або шаховому порядку, иксиком, зигзагом і т. д.

Ідеї для короткого волосся

Урізноманітнити зачіску за допомогою невидимок можна кількома способами. В першу чергу, це можуть бути прості маніпуляції за допомогою чубка, розглянуті вище.

 • Кіски
  Це дуже швидкий і ошатний спосіб зробити зачіску на короткі волосся. По центру необхідно відокремити проділом і сплести дві косички вниз. На довільному від коренів відстані закріпити невидимками з боків, трохи відводячи кіски на потилиці. В іншому варіанті все волосся заплітаються у невеликі кіски спрямуванням вниз і закріплюються шпильками по колу на одній відстані від кінчиків волосся. Виходить «віночок» з невидимок, що закріплюють кожну косичку хрест-навхрест (хрестик можна зробити подвійний).
 • Джгутики
  Робиться прямий проділ, від його заснування вниз, по боках, горизонтально від вуха до вуха відокремлюються пасма. Кожна з них закручується в джгут і закріплюється невидимками трохи вище вух. Проділ можна зробити бічний, замість двох джгутиків виконати один. Такі джгути плетуться на короткі волосся однієї довжини без чубчика.

Ідеї для волосся середньої довжини

Набагато більше зачісок можна зробити, закріпивши невидимки на середні волосся.

 • Мальвинка
  Знайома всім зачіска «мальвинка» може бути виконана стильно за рахунок візерунків, які можна викласти невидимками. Необхідно взяти дві бічні пасма, розчесати і закріпити в центрі потиличної частини. Зафіксувати волосся можна різнокольоровими невидимками. Дуже оригінально виглядатимуть шпильки, складені у формі квадрата, трикутника, сніжинки, ромба, ікса.
  Ще один варіант «мальвінкі» передбачає відділення горизонтальним проділом волосся від вуха до вуха на рівні верхніх кінчиків. Частина волосся зверху оригінально за вибором малюнка треба заколоти невидимками півколом уздовж голови у вигляді «віночка».
 • Ельфійка
  Пару бічних скручених пасом з кожної сторони відвести назад і закріпити в центрі потиличної частини невидимками у вигляді довільних візерунків. Спадаючі від джгутиків локони легких волосся будуть виглядати жіночно і стильно.

Будь-яку зачіску для короткого волосся і чубчика можна застосувати на середні волосся.

Ідеї для довгого волосся

Безліч різноманітних зачісок можна виконати, застосувавши невидимки на довге волосся. Це можуть бути як декоративні елементи для повсякденних зачісок, так і варіанти святкових укладок.

 • Черепашка
  Для виконання цього варіанту необхідно зачесати все волосся назад. Потім взяти ліву частину волосся і вертикально на центрі потилиці закріпити невидимками. Праву частину волосся провернути навколо своєї осі у вигляді джгута і зафіксувати шпильками в хаотичному порядку. Спадаючі кінці можна так і залишити закрутити до межі, в кінці максимально притиснувши невидимками на маківці.

 • Візерунок хрест-навхрест
  На довге волосся чудово ляже стрічка з перехрещених невидимок. Для цього необхідно зробити бічний горизонтальний проділ з одного боку на довільній від верхнього краю вуха висоті. Потім частина відокремлених зачесати волосся на іншу сторону і закріпити невидимками. Шпильки слід зафіксувати хрест-навхрест, відокремлюючи вертикально пасмо за пасмом. Спрощений варіант такого візерунка на довге волосся можна виконати, прочесавши всі локони по їх зростанню вниз. Потім по колу, відокремлюючи по черзі вертикальні пасма, закріпити кожну невидимками. Можна прикрасити таким чином і зібране волосся, як на фото нижче.

 • Ялинка
  Цей варіант підійде для прикраси будь-якої зачіски з зібраними назад волоссям. Необхідно зачесати все волосся назад, зібрати їх в пучок, стягнути гумкою (пучок повинен бути зміщений трохи вліво). Утворився хвіст згорнути джгутом і обернути навколо підстави до закінчення довжини. Кінчики волосся закріпити шпильками. Потім трохи вище верхнього кінчика правого вуха слід зафіксувати невидимку. Другу шпильку просмикнути в вушко першої і приколоти під кутом 90 градусів. Далі можна продовжувати «ялинку», застосувавши будь-яку кількість невидимок. Такий візерунок буде добре виглядати, якщо прикріпити його на довге волосся, зібрані в довільному порядку з протилежного боку або просто розпущене.

 • Коса
  Така зачіска буде стильно виглядати з кольоровими або прикрашеними стразами невидимками. До того ж це дуже практичне рішення допоможе утримати косу до кінця дня, не растрепав жодної волосинки. Для плетіння необхідно розділити волосся на пасма і зафіксувати кожну однією або кількома невидимками зверху, виставляючи їх назовні. Кількість шпильок необмежено, порядок прикріплення до волосся визначається за бажанням у вигляді рисок або більш складних геометричних фігур. Способи плетіння коси можуть бути різноманітні.

 • Бічний візерунок
  Ця зачіска за принципом «ялинки» передбачає виконання різноманітних фігур з невидимок з одного боку. Тут можна проявити фантазію, т. к. варіантів може бути багато. Збоку відділяється вертикальна пасмо і прикріплюється до інших, що знаходяться ближче до потилиці невидимками у вигляді трикутників, ромбів, квадратів, павутинкою і т. д.

Невидимки – це дуже красивий і практичний винахід. Виконуючи найважчу вечірню зачіску, стилісти рекомендують замість шпильок віддавати перевагу невидимкам. Це допоможе чудово зберегти акуратний спосіб без фіксуючих лаків і пінок, і ви будете сяяти весь день, ловлячи на собі захоплені погляди.