На думку багатьох експертів, біг є одним з найпростіших і найбільш ефективних фізичних вправ. Немає жодних сумнівів у тому, що ви можете збільшити частоту серцевих скорочень і змусити ваше тіло спалювати калорії швидше з цією вправою. Тим не менш, це не тільки ефективна вправа, щоб схуднути. Є багато вправ, які допоможуть вам прибрати зайві калорії і жир набагато швидше і ефективніше, ніж біг.

Існує ще одна причина, чому ви повинні спробувати кілька інших вправ для цієї мети — біг впливає на роботу і стан колін. Це ударне вправа чинить великий тиск на коліна, ноги і стегна. Крім того, біг здатний спалювати до 10 калорій у хвилину — це не вражає, якщо порівняти його з деякими іншими вправами.

Ми створили список з десяти вправ, які більш ефективні, ніж біг. З їх допомогою ви будете втрачати вагу і отримати хорошу фізичну форму в найкоротші терміни.

1. Їзда на велосипеді з широкими шинами

У разі, якщо ви не знаєте, такий вид їзди на велосипеді являє собою специфічний вид фізичної активності, який вимагає використання велосипеда з незвичайно великими шинами. Вони служать в якості заміни звичайних велосипедних шин. Вправа здатне спалити навіть 1500 калорій в годину або приголомшливі 25 калорій у хвилину. Це робить їзду на велосипеді в 2,5 рази ефективніше, ніж біг і бонус в тому, що ваші коліна будуть почувати себе добре.

2. Крос — фітнес

Стандартні крос-тренування складаються з різних вправ, але ви не повинні виконувати всі ці вправи, щоб відчути себе здоровішими. Виконайте короткий дослідження популярних крос-FIT вправ і виберіть ті, які можуть бути здійснені в комплексі. Кожна вправа повинна бути зосереджена на певній групі м’язів, щоб отримати повну тренування.

3. «Берпи»

За допомогою цієї вправи ви зможете спалити від 12 до 14 калорій у хвилину, але щоб досягти цього вам потрібно буде робити десять Burpees кожну хвилину. Якщо ми порівняємо це вправа з бігом або спринтом на велосипеді, ми помітимо, що вони є набагато більш ефективними для активізації обміну речовин і допомагають скинути зайві кілограми.

4. Спринти на велосипеді

Як ми вже згадували, велосипед не може бути настільки ж ефективним, як Burpees, але він відмінно підходять для людей, які не дуже активні. Все, що вам потрібно зробити, це крутити педалі так швидко, як ви можете протягом однієї хвилини, після чого сповільнитися протягом хвилини або двох, перш ніж продовжити. Перемикання між звичайною швидкістю і швидкістю спринту принаймні близько десяти хвилин.

5. Нахили з гантелями

Вправа, яке може бути реалізовано в кожній фітнес-тренування. Ці вправи тривають всього кілька хвилин, і можуть допомогти людям вирішити до 20 калорій у хвилину. Вони використовують силу імпульсу.

6. Гребля

Це відмінне тренування для усунення калорій. У середньому, людина може спалити до 375 калорій за півгодини на цій інтенсивної тренуванні. Веслування активізує і зміцнює м’язи рук і плечей.

7. Стрибки через скакалку

У разі, якщо ви в змозі виконати близько ста стрибків за одну хвилину, ви зможете спалити близько 12-13 калорій кожні 60 секунд.

8. Перетягування каната

Це ще одна вправа, яка допоможе спалювати значно більше калорій в порівнянні з бігом.

9. Біг на лижах

Лижі практикуються багатьма людьми, і вони знають, що ця робота більш ефективна, ніж біг. Коли ви бігаєте на лижах ви використовуєте ту ж швидкість, як при бігу, але тим не менш, ви спалюєте більше калорій.

10. Швидкі присідання

Це дуже проста тренування, яка спалює велику кількість калорій. Ви будете в змозі спалити 15 калорій всього за 20 секунд інтенсивного тренування. Це неймовірна кількість втрати калорій протягом однієї хвилини.

Ви не повинні забувати про те, що потрібно включати в себе кілька вправ у вашому звичайному тренуванні. Якщо активувати різні групи м’язів, ви отримаєте найкращі результати. Але пам’ятайте, потрібно виділяти певний час і для відновлення м’язів.

Джерело