Ти все ще не можеш розпрощатися із зайвими кілограмами? Тоді ця стаття спеціально для тебе! Сьогодні 10 дівчат з різними життєвими ситуаціями поділяться своїм досвідом схуднення.

Як швидко і ефективно схуднути

 • Аліса Грін
  Стрес перед вступом до коледжу, безсонні ночі, пристрасть до алкоголю — все це негативно позначилося на фізичному здоров’ї Аліси Грін. Незважаючи на те, що дівчина регулярно відвідувала спортзал, її фігура залишала бажати кращого. У певний момент Аліса зрозуміла, що потрібно змінювати життєві пріоритети, інакше все може закінчитися плачевно.
  Протягом 2,5 років дівчина ретельно вивчала принципи здорового харчування і перевіряла їх на практиці. За цей час Аліса скинула більше 12 кг. «Самодисципліна — головний фактор, який допоміг мені схуднути», — каже красуня.
 • Меггі Фіерро
  Після народження третьої дитини Меггі боялася підійти до дзеркала. Їй здавалося, що повернути колишні форми просто неможливо. Вирішити проблему із зайвою вагою дівчині допомогли прості відео з тренуваннями. Цей метод схуднення виявився дуже ефективним, адже займатися можна в будь-який зручний час.
  Також Меггі підібрала для себе систему харчування, яка включала не тільки корисні, але й смачні продукти. Головним фактором, який допоміг їй схуднути, жінка вважає хорошу мотивацію.
 • Ирви
  Зовсім недавно ця красуня важила цілих 144 кг! Довгий час Ирви то набирала, то скидала вагу. У певний момент вона вирішила, що далі так не може тривати. Сьогодні дівчина ходить в спортзал 6 разів в тиждень, а також чітко слід дієтичного меню, яке сама розробила. Ирви також допомагає іншим дівчатам, які прагнуть схуднути: вона веде фітнес-блог.
 • Куки Міллер
  До стрімкого схуднення вага дівчини становив 104 кілограми. Причиною, яка змусила Куки скинути зайві кілограми, стала серйозна хвороба під назвою «чорний акантоз». У молодих людей ця недуга часто є наслідком ожиріння.
  Дієта і курс інтенсивних вправ допомогли Куки позбавитися від зайвої ваги. Також дівчина регулярно публікувала фото з результатами своїх досягнень в Instagram. Це мотивувало її на подальше схуднення.
 • Еріка Луго
  До схуднення вага Еріки становив 146 кг. Ожиріння не дозволяло їй нормально пересуватися по квартирі. Жінка не могла навіть підняти на руки свого маленького сина. Це змусило її діяти радикально: Еріка вирішила суворо дотримуватися певного плану дій.
  Для цього вона скачала в телефон звичайне фітнес-додаток. Вся суть схуднення полягала в простої аксіоми: витрачати більше калорій, ніж споживаєш. Через півтора року Еріці вдалося скинути 69 кг.
 • Аліса Філдс
  Аліса Філдс не з тих, хто сидить склавши руки: дівчина перепробувала безліч дієт, а також ряд інтенсивних кардіотренувань. Але зайві кілограми не поспішали покидати її тіло. Зневірившись, Аліса вирішила займатися пауерліфтингом. Як не дивно, але силові тренування спрацювали, і через рік вона позбулася від зайвих кілограмів. Також Аліса стала дотримуватися збалансованого харчування.
 • Кессиди Лінд
  У 25 років Кессиди важила більше 114 кг. Перш ніж розлучитися із зайвою вагою дівчина вирішила покінчити із шкідливими звичками раз і назавжди. Вона відмовилася від вживання шкідливої їжі і повністю змінила свій раціон.
  Допомогло їй в цьому спеціальне меню, яке Кессиди наша в Інтернеті. Також дівчина контролювала кількість води, вживаної в добу. Три рази в тиждень Кессиди відвідувала спортзал, приділяючи особливу увагу кардиотренировкам.
 • Місті Мітчел
  Ця дівчина довгий час страждала від такого захворювання, як міжхребцева грижа. В результаті Місті втратила роботу, стала зловживати алкоголем і сигаретами. Все це негативно позначилося на її здоров’ї. В один із днів дівчина встала на ваги і не повірила своїм очам: її вага становила 140 кг.
  Місті була незадоволена якістю свого життя і вирішила радикально все змінити. Першим кроком на шляху до схуднення була відмова від шкідливої їжі: дівчина віддала перевагу фаст-фуду рибу і овочі. Вже через рік вона скинула 62 кг.
 • Дженніфер Джинли
  Зайва вага зіграв злий жарт з Дженніфер: дівчина стала настільки невпевненою в собі, що навіть вмовила свого хлопця відкласти на деякий час пропозицію руки і серця. Мотивацією схуднути стала фотографія з відпустки на морі: побачивши її, дівчина завмерла від жаху…
  Практично на наступний день Дженніфер стала членом одного з товариств по боротьбі із зайвою вагою. Дружна команда однодумців, а також професійні тренери допомогли дівчині позбутися від ожиріння.
 • Ребекка Графтон
  Проблема зайвої ваги переслідувала Ребекку ще з дитинства. Через роки вона почала посилено займатися в спортзалі, не соромлячись і не думаючи про те, що інші будуть її засуджувати. Дівчина також змінила свій раціон, віддавши перевагу роздільному харчуванню. Їй вдалося скинути 45 кг!
 • Ці історії — відмінний приклад для захоплення і наслідування! Не забудь поділитися ними з друзями.

  Джерело