Бальзам для губ має всілякі кольори і смаки. Деякі з них абсолютно безбарвні, деякі з них блискучі, а деякі з них мають приємний запах, але є одна річ , усі вони мають спільні риси: вони всі різновиди бальзаму для губ. Це та річ, яку ви бачите біля каси в супермаркеті або аптеці, і цілком можете собі сказати: «Так, мені може знадобитися це. Чому ні?», а потім ви берете один або два, і в результаті у вас є цілий арсенал бальзамів для губ на вибір. Але як будь-яка людина може використовувати таку кількість цих тюбиків? Ось 12 способів альтернативного використання цього зручного продукту, який допоможе вам у будинку і звільнить місце на вашій аптечної поличці.

1. Маленькі пухирі

У цих нових туфлях ви почували себе добре магазині, але тепер, коли ви носили їх протягом декількох годин, вони починають терти і утворюються пухирі на ногах. Щоб запобігти це, або зменшити дискомфорт, як тільки з’являються пухирі, ви можете застосувати бальзам для губ в цих місцях, де взуття натирає. Ваші ноги будуть вам вдячні!

2. Зняти кільце

Якщо ви не можете зняти кільце з пальця, потріть бальзамом місця вище і нижче кільця. Тепер притисніть кільце і круговими рухами намагайтеся зняти. Це повинно спрацювати!

3. Сухий ніс

Ви тільки що зайшли в будинок з холоду, і тепер вам доводиться мати справу з деякими іншими проблемами. Після того, як ви витерли ніс, шкіра внизу його стає сухою і лущиться.. Коли це відбувається, ви можете застосувати бальзам для губ, який має кращий захисний ефект, ніж більшість кремів для шкіри. Насправді, ви можете використовувати бальзам для губ на будь сухій шкірі, наприклад, ліктях, кутикулах, ногах і т. д.

4. Порізи

Ви можете помазати невеликі порізи і рани бальзамом для губ. Це не є заміною пов’язки, але це допоможе зберегти розріз у чистоті. Ви також можете використовувати його на ваших губах, коли вони сухі і потріскані.

5. Догляд — чистка

Якщо у вас немає будь-якого крему для взуття у себе вдома, ви можете використовувати бальзам для губ, щоб досягти того ж ефекту. Він може пом’якшити шкіру і зробити її блискучою і на вигляд нової. Але якщо ви використовуєте його на вашого взуття, ви, не повинні використовувати цей тюбик на губах або на шкірі.

6. Шнурки

Іноді наші шнурки розв’язуються в невідповідний момент. Ви можете вирішити цю проблему шляхом застосування бальзаму для губ, намажте вузол відразу після зав’язування шнурків, а потім затягніть його якомога щільніше.

7. Волосся

Укласти наэлектроризованные волосся допоможе також бальзам для губ. Намажте їм долоні і проведіть по волоссю. Тільки будьте обережні, щоб не переборщити, а то волосся буде виглядати жирними. Ви можете також використовувати бальзам для губ для стилю ваших брів. Щоб зробити це, ви можете застосувати його безпосередньо з тюбика.

8. Посічені кінчики

Якщо ваше волосся дуже сухі, дуже важливо діяти швидко, перш ніж ви отримаєте посічені кінці. Щоб запобігти це, нанесіть бальзам для губ на ваші долоні і масажуйте в кінці ваших волосся. Але знову ж, будьте обережні, щоб не використовувати занадто багато, а то ваші волосся будуть в кінцевому підсумку виглядати волокнистими.

9. Застібка-блискавка

Якщо у вас виникли проблеми з застібкою-блискавкою, просто протріть бальзамом для губ зверху і знизу і починайте тягнути вгору і вниз. Кількох підтягувань повинно бути достатньо, щоб послабити блискавку і собачка легко стане ковзати по ній.

10. Щільний пірсинг

Більшість жінок мають цю проблему якийсь час, після того, як не носять довго сережки. Дірка в вушної мочки починає затягуватися плівкою, і тому знову одягнути серги дуже важко. Для того, щоб уникнути дискомфорту і можливої інфекції, потріть трохи бальзаму для губ на вашій мочки і одягніть сережки. Це дозволить зробити все легше і безболісно.

11. Видаліть надлишки туші для вій

При застосуванні туші для вій буває, що вона потрапляє на шкіру навколо очей. Щоб позбавитися від неї, просто втирати бальзам для губ ватним тампоном шкіру. Мастило бальзаму послабить її і зробить так, що потім легким промакиванием, за допомогою спонжа, ви все витріть.

12. База для тіней

Для того, щоб поліпшити колір і утримувати будь-які тіні для повік, ви можете застосувати бальзам для губ для ваших століття в якості основи, перш ніж нанести тіні. Більше немає необхідності в дорогих продуктах, які продаються в якості бази для тіней для повік!

Як ви бачите, ці прості маленькі тюбики з бальзамом для губ можуть дуже допомогти в будь-яких ситуаціях. І тепер, коли ви знаєте безліч варіантів його застосування , ви можете відчувати себе вільно, щоб прихопити кілька більше у магазині в наступний раз, коли ви біля каси!

Джерело