Весілля для молодят – одне з найяскравіших подій у житті. Так хочеться хоча б іноді повернутися в атмосферу цього свята, згадати цікаві моменти торжества, і ще раз почути прикольні привітання та вірші на свою адресу. Напевно, почасти тому і придумали святкувати річниці весілля. Нехай це навіть не кругла дата річниці, і немає приводу збирати величезну кількість гостей для пишного бенкету, але батьки та близькі люди цілком можуть прийти і привітати вас.

Однією з таких дат вважають 16 років весілля. За час сімейного життя чоловік з дружиною вже притерлися і навчилися поступатися один одному, живуть досить спокійно і помірно. Коли проходить шістнадцятий рік щасливого шлюбу, і незабаром вже настане ювілей – 16 років весілля, відразу з’являються питання: яка це весілля, що дарувати і як краще привітати?

Шістнадцята річниця – це топазовая весілля. Не дарма цієї дати дав назву напівкоштовний камінь, як топаз. Прийнято вважати, що він може обдарувати красою жінок, а чоловіків зробити більш розважливими, здатний підсилити почуття любові і дружби, а також вберегти від багатьох хвороб. Символічно і те, що топаз, незважаючи на свою ніжність і витонченість, камінь, який дуже важко розбити. Так і сім’я, за 16 років шлюбу стала настільки міцною і дружньою, при цьому не втративши всій ніжності і трепетности своїх почуттів.

Як відзначити топазовую весілля

Існує величезна кількість варіантів, як відсвяткувати ювілей — 16 років весілля:

Присвятити цей день тільки вам двом

Таке святкування без гостей теж має місце бути. Швидше за все, за такий довгий термін шлюбу, у сім’ї з’явилася величезна кількість пам’ятних та улюблених місць. Можна влаштувати вечір приємних спогадів, і зануритися в атмосферу любові тільки вдвох. Хорошим варіантом стане похід в кіно або на виставу. Після такого приємного проведення часу організуйте будинку для чоловіка романтичну вечерю, запаліть свічки.

Обов’язково приготуйте ваші улюблені страви, які ви готуєте тільки у святкові дні.

Чоловік по достоїнству оцінить, якщо при цьому ви прикрасьте кімнату в тонах, тематично нагадують колір топазу.

Смачно повечерявши, можна продовжити вечір у більш інтимно атмосфері, наповнивши ванну з піною або пелюстками троянд, взявши з собою пляшку шампанського та фрукти. По закінченню свята не забудьте провести обмін подарунками, які приготували один одному заздалегідь.

Влаштовуємо свято

Якщо ви вирішили, що це річниця весілля, на якій повинні бути ваші батьки та близькі люди, то існує дуже багато варіантів відсвяткувати цю подію:

  • Якщо топазовая весілля святкується влітку, то чому б не скористатися цим і не запросити вашу сім’ю і гостей на природу. Організуйте пікнік: аромат шашлику, рухливі ігри для дітей і дорослих, вірші звучать на честь винуватців торжества – що ще може створити необхідну атмосферу свята і веселощів. Якщо ви, до того ж, влаштували пікнік на березі озера, то чому б не скупатися. У воді також можна пограти і розважитися.
  • Ще один варіант – запросити гостей в ресторан, або ж накрити стіл у себе вдома. Необхідно ретельно продумати всі деталі, які допоможуть створити атмосферу свята. Дуже важливо, щоб в цей урочистий день навіть декор приміщення нагадував про те, що весілля саме топазовая. Якщо часу на прикрасу у вас немає, то чому б не попросити про допомогу своїх дітей, тим самим скрасив їх дозвілля та залучивши до підготовки свята. Коли гості вже за столом, то кожен візьме слово виголосить короткі привітання з річницею. Це можуть бути як прикольні вірші, так і сказані своїми словами побажання від усієї душі для чоловіка і дружини. Супроводжувати святкування можна переглядом сімейного архіву з фотографіями і відео, які накопичилися протягом спільного життя.

Маленьке свято у колі сім’ї

Тим, хто хотів би провести час у колі сім’ї, при цьому не влаштовуючи бенкети, можна подумати про спільний відпочинок на курорті. Який курорт вибрати – швидше за все буде залежати від пори року. Наприклад, влітку можна відправитися на берег моря, а взимку відвідати гірськолижний курорт. Таке проведення часу буде задоволенням не тільки для чоловіка і дружини, але і для дітей.

Що подарувати і як привітати з 16-річчям весілля

Привітання з річницею, 16 років з дня одруження, повинні бути щирими і тематичними. Безумовно, гості зачитують короткі привітання у віршах. Кожен вірш, звичайно, бере за душу. Але хотілося б піднести ще й подарунок, який завжди буде нагадувати про торжестві.

Подарунки від друзів

Для того, щоб порадувати друзів, у яких топазовая весілля, можна вибрати як тематичний подарунок, нагадує топаз, так і щось корисне. Картину, рамочки для фото (яких за роки сімейного життя накопичилося дуже багато), цукерковий букет, або ж сімейний портрет. Дуже приємно, коли саме друзі кажуть в якості тосту короткі прикольні поздоровлення у віршах, які в добавок змусять посміхнутися.

Подарунки від батьків

Напевно, самими довгоочікуваними гостями на будь-якому святі, тим більше на 16 років весілля, є батьки. Дуже правильно буде придбати подарунок, в якому зроблено акцент на топазах. Різні прикраси декору, меблі та інше стане доречним. Також почути від батьків короткі привітання у віршах буде дуже зворушливо.

Що подарувати один одному

Звичайно чоловікові і дружині обов’язково приготувати один для одного подарунки в честь 16-річчя з дня одруження. Враховуючи те, що назва цієї річниці дав камінь топаз, то дружина буде дуже рада подарунку у вигляді прикрас, оздоблених топазами. Якщо чоловік до цього дня вирішить вразити кохану наповал, то знайде прикольні короткі вірші і присвятить їй.

Подарунком для чоловіка можна зробити запонки, годинник на руку або паркер декоровані топазами. Якщо ваш коханий любить екстрим, то для такого чоловіка можна приготувати стрибок з парашутом, або ж спільний політ на пароплані. І, звичайно ж, можна пошукати прикольні вірші, які нагадають вам про всіх щасливих моментах разом, і несподівано для чоловіка присвятити їх йому.