Кріптоновая весілля відзначається через 19 років з дня одруження. 19 річниця весілля також має й інші назви: досить часто її називають гіацинтове або гранатового. Звичайно, ця дата не є круглою, тим не менш, про неї не варто забувати. Нехай це буде додатковий привід для створення веселого свята для сімейної пари.

Символізм кріптоновой весілля

Є думка, що криптон світиться скрізь і завжди, він є символом світла. Тому ті люди, які зуміли прожити разом цілих 19 років, здатні буквально випромінювати світло і любов. А їх шлюб обов’язково має залишатися таким же яскравим і чистим, як криптон.

Назва кріптоновой (гіацинтове) весілля пов’язано з чарівною квіткою, що належать до сімейства лілій, а також напівдорогоцінним камінням. Тому шлюб, зберігається протягом 19 років, настільки ж прекрасна, як квітка, і настільки ж міцна, як камінь.

Третє назва 19 річниці – гранатова весілля. Вона символізує те, що за ці роки подружжя змогли спільно подолати безліч перешкод (вони представлені у вигляді гранатових кісточок), а тепер всі труднощі позаду.

Як відзначити криптоновую весілля

Яка б не була річниця шлюбу, відзначати її краще в колі близьких і друзів, адже саме вони були поруч протягом багатьох років, бачили падіння і злети подружньої пари. Тому кріптоновая весілля – не виняток. Звичайно, буде вельми приємно отримати привітання від близьких, які обов’язково будуть щирими.

Можна в цей день залишитися на самоті або запросити бажаних гостей. Для першого варіанту ідеальним рішенням стане організація романтичної вечері, походу в ресторан. Другий варіант передбачає безліч втілень – пікнік, кафе та ін. до Речі, в якості привітання гості можуть принести салат «Гранатовий браслет», який стане символом торжества. Також на святковому столі вітаються страви, що мають у своєму складі гранат або просто прикрашені намистинками граната.

Цікавим і пізнавальним варіантом стане вчинення екскурсії або неспішної прогулянки по тих місцях, де відбулася зустріч майбутнього подружжя, пройшли роки їхнього спільного життя. Чимало позитивних емоцій буде гарантовано, якщо побувати на романтичному концерті або цікавому спектаклі.

Якщо передбачається проведення сімейного вечері вдома або в ресторані, то варто подбати про грамотному оформленні. Основний колір – гранатовий, який можна розбавити відтінками червоного. На стінах будуть ефектно виглядати гірлянди з іменами подружжя, а світло нехай випромінюють криптонові лампи.

19 років спільного життя подібно ракеті – палива, тобто любові, залишилося так багато, що вистачить ще на багато років. Уособленням цього може стати символічна ракета.

Гостям слід підготувати і поздоровлення на криптоновую весілля, які повинні відображати щирі почуття поваги, любові в поєднанні з побажаннями щастя.

Буде чудово, якщо 19-річна річниця буде відзначена і піротехнічним шоу або феєрверком, що також може виступити в якості привітання.

Вибір подарунків на криптоновую весілля

При дотриманні традицій на 19 років спільного життя варто подарувати криптоновую лампу. Яка саме буде її модель – це залежить від смаків майбутніх власників, тому непогано б дізнатися про них заздалегідь. Зараз можна знайти безліч світильників, ламп, бра і інших світлових приладів, які стануть гармонійним прикрасою інтер’єру будинку подружжя.

Можна звернутися за подарунком і в бік гіацинта, подарувавши винуватцям торжества гіацинти, будь то в горщиках, у зрізаному вигляді. Також дружина по достоїнству оцінить прикраса, виконане з каменю гіацинта.

Відмінним рішенням стане фоторамка, оформлена елементами граната або гіацинта. Буде непогано, якщо подарунок виявиться здатним світитися в темряві.

На 19-річну річницю можна дарувати будь-які предмети, де присутні її символи – гранат або гіацинт, або ж їх елементи.

Вибір подарунків на криптоновую весілля практично необмежений, тому знайти підходящий варіант для винуватців торжества буде досить просто.