Часом за плином часу не встежити і дружини, не так давно відзначали перший ювілей з дня свого одруження, знову кличуть гостей на свято, присвячений другій річниці. 2 роки як вони офіційно оголосили себе сім’єю.

 

Чому така назва?

Якщо звернутися до історії, це вже не ситцева, як в перший рік, а паперове весілля. Традиційно вважається, що відносини ще не міцні, довіра крихко. Вся ідилія і любов може розірватися так само легко, як паперовий лист від легкого пориву вітру. Але в той же час життя тільки починається й усе ще попереду, як на чистому аркуші паперу.

Все річниці весілля мають назви за роками, дані їм ще в старовину. Втім, з логікою традиції в даному питанні дещо розійшлися, адже той же ситець, яким іменується перша річниця, на порядок міцніше папери. Хоча сімейні психологи виправдовують дану послідовність тим, що емоції і почуття в перший рік сильніше, ніж у другій. А от коли наплив романтики вже дещо втихла, кожен член родини починає більше звертати увагу на нюанси буднів. Іншими словами, смачна вечеря стає важливіше, ніж ще один посмотренный разом ввечері романтичний фільм.

Відсвяткувати цю дату можна як у колі друзів, так і за романтичною вечерею удвох. Варто прикрасити приміщення квітами з паперу, гірляндами і красивими паперовими серветками.

 

Подарунки

Отже, оскільки ця річниця весілля паперова, дарувати, відповідно, бажано паперові вироби. В даному випадку це гранично просто, адже підійде абсолютно будь-який подарунок в сукупності з красивою листівкою. Втім, більш універсальним і навіть більш цінним, виходячи з суворості буднів, подарунком буде інший вид паперу – гроші. Для цього навіть є спеціальні, красиві листівки у вигляді конвертів відповідної форми.

Втім, можна подарувати подружжю, якщо вони ділові люди, пару однакових щоденників, фотоальбом, яку-небудь кулінарну книгу або керівництво по ремонту, якщо ви знаєте, що даний комплекс заходів найближчим часом належить.

Якщо знову звернутися до історії, спливає інший варіант назви 2 річниці весілля – скляна. Пояснення, як і в попередньому випадку, приховане в крихкості матеріалу.

Вибір подарунків із скла теж дуже великий, починаючи від вази, сервізів, фужерів, красивих скляних сувенірів до люстри з кришталю.

Втім, традицій дотримуватися не обов’язково, адже туристичні путівки теж паперові, а пластик часом виглядає зовсім як скло. Потрібно, перш за все, вибирати те, що сподобається подружжю, буде їм корисно і принесе радість.