Гороскопи набувають велику популярність. Вони дозволяють дізнатися майбутнє. Новий рік ще тільки почався, але багатьох цікавить питання: 2018 рік – якої тварини і що він готує всім. За традицією багато користуються Східним календарем, у якому в кожного періоду є тварина – символ року.

Символ 2018 року

Слово «символ» з давньогрецької перекладається як сигнал або знак. З давнини люди вважали, що це знак згори. Кожен рік прийнято зустрічати за Східним гороскопом з певним тваринам. Якою буде 2018 рік за знаком зодіаку, залежить від тотема, який йому відповідає. Який з них «прийшов до влади», таким буде характеристика тимчасового циклу.

Наприклад, в цьому році став символом півень – криклива, задерикувата, але домашня птиця. Значить, 2017 буде по-домашньому спокійним. Символ року 2018 – Жовта Земляний Собака. Наступний рік йде після двох вогняних, він буде стабільніше попередніх. Крім того, собака за характером – розумне, вірне, відважне, віддана тварина, здатне в будь-який час кинутися в бій.

2018 рік за східним календарем

У Росії його відзначають з 1 січня, але 2018 рік за східним календарем починається тільки 16 лютого. Завершиться ж він наприкінці січня 2019. Це час прописано в Китайському календарі, створеному ще до нашої ери. Весь час поділена на цикли, що повторюються через 60 років. У кожного знака є не тільки свій колір, але і відповідна стихія – вогонь, повітря, метал, вода і земля.

Стихія Землі символізує про переважання матеріального аспекту над духовним. Люди, які будуть народжуватися в цей рік, зможуть вибрати професії, пов’язані зі спілкуванням. З них вийдуть гарні:

  • юристи;
  • політики;
  • бізнесмени;
  • актори.

В цей рік астрологи пророкують успіх всім людям, які вже працюють у цій сфері. Вони зможуть домогтися ще більших успіхів у кар’єрі. Жовтий колір у символіці цього періоду говорить про мудрості та розважливості талісмана і цілого року. Люди в цей час повинні зважувати свої слова і дії, не йти на конфлікт. Це відноситься і до інших знаків зодіаку.

2018 рік за слов’янським календарем

Можна дізнатися, чий буде 2018 рік по споконвічно російської традиції. Для цього використовується 16-річний годослов. Згідно йому, 2018 за Слов’янським календарем – рік згорнутого їжака. Жінки, які планують народити дитину у майбутньому році повинні знати, що він може ставати непосидючим, йоржистим, але ставши дорослим, «згорнувся їжак» буде домовитим, розумним, чесним, вірним у відносинах людиною. Таким людям можна без страху розповісти будь-яку таємницю, їм завжди супроводжує удача і любов.

2018 рік – у чому зустрічати

Для тих, хто приділяє гороскопам увагу, має велике значення, у чому зустрічати 2018 рік. Перевагу потрібно віддати скромним, класичним костюмам в кольоровій гамі, близькою до символіки цього циклу. Чудово підійдуть:

  • відтінки жовтого і коричневого;
  • золотий;
  • оранжевий;
  • блідо-червоний;
  • цегляний;
  • чорний.

У рік Жовтого Земляного Собаки слід уникати занадто відвертих, коротких і відкритих суконь, витягують плечі і спину. Потрібно одягнутися скромно і стримано, але наряд повинен бути хорошої якості. Не варто вибирати одяг з блискітками. Це зовсім не говорить про те, що прикраси та аксесуари не потрібні. Вони можуть зробити костюм неповторним і створити святковий настрій.

Відео: тварини китайського календаря