Двадцять перша річниця шлюбу (темний опал весілля) — велике досягнення для пари. Подружжя змогли пройти довгий життєвий шлях, з року в рік успішно долаючи труднощі і перешкоди, зберігаючи любов і повагу один до одного. Тепер вони повинні використовувати час свята, щоб підвести підсумки попередніх років, намітити плани на майбутнє і купити один одному те, про що давно мріяли.

Символом 21 року життя є опал – камінь співчуття та жалю, чистих думок і впевненості. Це найбільш непередбачуваний камінь, символ постійно мінливого стану. Назва «опал» походить від слова на санскриті «впала», що означає «дорогоцінний камінь». В якості талісмана опал передбачається носити в золотому персні, на вказівному пальці правої руки. Білий опал допомагає тим, хто пише і виконує музику. Вогненний опал захищає від стихійних лих. Чорний опал є каменем людей, що народилися під знаком Скорпіона.

Навряд чи хтось посперечається, що 21 річниця весілля – це особлива подія сімейного життя. Саме тому подружжю потрібно показати вдячність один одному за кожен проведений разом рік і купити незабутній і приємний подарунок. Негоже бути з порожніми руками родичам і друзям ювілярам. Але що ж слід подарувати на опаловую весілля?

Подарунки для нього

 • Якщо ваш чоловік або друг цінує сентиментальні речі в житті, ви могли б подарувати йому фотоальбом, який містить спогади про час, проведений разом, або охоплює події шлюбу.
 • Якщо він багато часу проводить в офісі, подаруйте йому спільне фото в красивій рамці.
 • Годинник з гравіюванням — це стильний знак любові і вдячності.
 • Можна також розглянути аксесуари, такі як запонки з опалом. Запонки доступні в широкому діапазоні цін і видів, так що ви зможете вибрати саме ті, що сподобаються коханій людині.
 • Нестандартним, але приємним подарунком для любителя старовини на опаловую річницю весілля буде антикварний затиск для грошей, табакерка або інша старовинна дрібничка.
 • Діловій людині можна подарувати опаловую шпильку для краватки з його ініціалами на ньому.
 • Якщо ви шукайте, що подарувати на 21 річницю весілля людині, що любить похвалитися перед іншими, купите те, що він зможе використовувати у ході бесіди або повісити на видному місці. Це може бути дорогою портсигар з вигравіруваним написом «21 рік або його ініціалами, іменна флеш-карта (такі пропонуються в деяких інтернет-магазинах), незвичайна ручка або картина-шарж.

Подарунки для неї

Річниця весілля 21 рік традиційно відзначається з врученням подарунків з опалу. Цей приголомшливий дорогоцінний камінь доступний в різних відтінках: від білого до жовтого, від червоного до синього і навіть від зеленого або коричневого. Безбарвний опал також можна знайти в продажу, але його вибирають рідше, ніж кольорові опали, тому він зазвичай зустрічається в намисті, між інших каменів.

 • Опали ідеально підходять для ювелірних виробів, вони добре виглядають в браслеті, кулоні або намисто.
 • Ви могли б подарувати дружині красиве кільце, щоб темний опал весілля запам’яталася на все життя.
 • Розкішним і незабутнім подарунком для кожної жінки є ювелірний гарнітур, що складається з перстені, брошки, сережок і браслета. Побачити захоплення і вдячність в очах своєї обранки – що може бути приємніше для чоловіка?
 • Який би подарунок ви не купили на 21 річницю весілля, переконайтеся, що він буде бажаним. Так, темний опал весілля не пов’язана з квітами або предметами домашнього вжитку. Але це не означає, що їх не можна подарувати. Якщо є елементи, відсутні в вашому будинку або які потрібно поміняти на нові, може бути, річниця весілля є підходящим часом, щоб зробити це?
 • Приготуйте вечерю або замовте їжу в ресторані, а потім прикрасьте кухню різнокольоровими повітряними кульками, накрийте стіл гарною новою скатертиною і не забудьте про свічки. Проведіть романтичний вечерю вдвох, ви можете собі дозволити відсвяткувати прожиті разом роки без залучення зайвих очей і вух.

Подарунки для друзів

 • Окремі сімейні пари – не єдині, хто відзначають 21 річницю. Різноманітні компанії: від невеликих магазинів до великих виробників надають спеціалізовані продукти протягом короткого періоду часу. Наприклад, винний завод, виробник лікерів або пивоварний завод може випустити обмежений тираж виробів на честь своєї 21-ї річниці. Пошукайте пляшку, на якій буде написано «21». Такий подарунок ваші друзі оцінять і запам’ятають довше, ніж будь-які вітання з опалової весіллям. Те ж саме справедливо для шоколаду, солодощів та інших продуктів харчування.
 • Якщо ваші друзі цінують мистецтво, подаруйте їм на 21 річницю шлюбу квитки в театр чи музей.
 • Заможні люди можуть купити близьким людям тур в Кубер Педі (Австралія). Там є підземна темний опал шахта-музей, історія якої ведеться ще з 1916 року.