Кожна річниця весілля знаменує початок нового етапу сімейного життя. А коли роки спільного життя, вже перевалили за другий десяток, настає час підбивати підсумки, щоб не зупинятися на досягнутому.Берилловая весілля, яка відзначається через 23 роки після початку спільного життя, як раз і надає відмінну можливість зупинитися і з задоволенням озирнутися на прожиті роки.

Символічний зміст назви

Сам по собі берил, як мінерал особливої цінності не представляє. А ось деякі його різновиди (до них відносяться коштовні смарагд і аквамарин) прикрашають колекції та музейні зібрання. Так і з сімейними відносинами — вступають у шлюб багато, але створити справжню міцну сім’ю, яка слугує прикладом для інших і окрасою суспільства, виходить не у всіх. Тому берилловая весілля — це ще й привід переосмислити свої стосунки і поглянути на них по-новому. Що являє собою ваша сім’я через 23 роки відносин — смарагд чистої води або скляшку серед купи шлаку?

Щоб поліпшити забарвлення ювелірних берилів, їх піддають впливу високих температур. Так і спільне життя зазнає значних змін під впливом часу (23 роки — це великий термін) і зовнішніх факторів. Зберегти відносини чистими і нічим не замутненными можуть тільки мудрі дружини. Берил, який використовується для ювелірних виробів, досить крихкий. Тому навіть ідеальні відносини подружжя вимагають дбайливого ставлення до себе.

Як святкують берилловую весілля?

Оскільки 23-я річниця весілля не відноситься до круглих дат, то її часто взагалі не вважають за потрібне якось відзначати. Але якщо ви надаєте велике значення сімейних традицій, святкуйте берилловую весілля у вузькому колі близьких, рідних і друзів.

За існуючою традицією гості, що сидять за святковим столом, за годинниковою стрілкою повинні чесно розповісти про свої враження про цю сім’ю. А подружжю належить все покірно слухати і мотати собі на вус. Коли коло оповідачів замикається, відкривається символічна пляшка шампанського. Ще одну треба зберегти до наступної ювілейної річниці весілля.

Берилловая весілля — привід дарувати парні подарунки

Символічно, що подружжя обмінюються подарунками і клянуться у міцності своїх почуттів рано вранці на сході сонця. Що подарувати на берилловую весілля одна одної? Знаковими сувенірами, які будуть мати прив’язку саме до берилловой річниці весілля, стануть прикраси (кільця, браслети) з берилію. Тільки знайти їх в ювелірних магазинах не так то просто. Тому задуматися про подарунки варто задовго до 23 річниці весілля.

Гості, вибираючи подарунки, можуть також дотримуватися назви річниці. Але якщо дарувати дорогі прикраси не дозволяють можливості, то подружня пара з радістю прийме подарунки, які завжди згодяться в господарстві. Особливо коли ви точно знаєте, що подружжю дуже потрібен новий холодильник, а не набір статуеток.

Вибираючи що подарувати, намагайтеся виконати обов’язкова умова — ваші презенти повинні бути парними. Якщо дружині підноситься кільце, то чоловікові треба подарувати, наприклад, браслет. Дарувати парні речі на берилловую весілля — це означає зайвий раз підкреслювати важливість єдності сім’ї.

Двоспальний комплект білизни, набір столових приладів в берилловых тонах (а їх різноманітність значно розширює вибір подарунків за кольором), два покривала, парні подарункові сертифікати на спільне відвідування чого-небудь (від елітного ресторану до спа-салону) — все це доставить радість приймаючій стороні.

Квіти (у цей день можна зробити акцент на їх кількості в букеті, рівному 23) завжди були і будуть прикрасою будь-якого свята. А знаки уваги одне одному, від друзів і близьких — це найцінніші подарунки в цей день.