Нефритова весілля, день якої подружжя відзначають 26 річницю подружнього життя, являє собою символ справжньої любові і міцності. Стільки років прожито разом! Це дійсно важливе свято для багатьох пар, приймати поздоровлення у цей день всім їм дуже приємно.

Таку назву свято отримало неспроста. Камінь, який називають нефритом, має цікаву особливість – розколоти його на шматки дуже складно. Таким властивістю мають хороші сорти стали. Але якщо потримати нефрит у руці, він здасться теплим. Цей вид каменю здатний накопичувати тепло, а віддає він його дуже повільно. Тому будь-які вироби, при виготовленні яких використовується нефрит, володіють позитивними властивостями, а також вони приємні на дотик.

Нефритова весілля: поширені традиції

26 річниця весілля, коли відзначається нефритова весілля, має свої особливі і гарні традиції. Більшість пар з радістю дотримуються їх у цей день. Хочете подарувати своїй коханій людині не тільки цікавий презент, але і ще щось особливе? Запропонуйте йому знову обмінятися весільними клятвами, які ви, напевно, давали один одному 26 років тому. Візьміться за руки і повторіть знайомі слова любові – цей обряд ще більше зблизить вас один з одним і допоможе зміцнити стосунки. Можна придумати і нові клятви, якщо раніше ви їх не вимовляли.

У день нефритовою весілля чоловікові і дружині бажано обмінятися не лише клятвами, але і невеликими подарунками у вигляді виробів з нефриту. Можна привітати один одного з річницею, вручивши другій половинці нефритовий кулон або кільце. Можна проявити фантазію і замовити у майстра оригінальна прикраса або будь-яку іншу річ з цим видом мінералу.

Нефритова весілля – хороший привід зібрати рідних і друзів за одним столом. Можна влаштувати шикарне свято або ж затишний і тихий романтичну вечерю. Так як дата не є круглою, багато пар вибирають другий варіант і відзначають цей день удвох з коханою людиною: йдуть в ресторан, разом дивляться будинку кіно або просто гуляють по місту. Під час прогулянки згадайте, як ви познайомилися, як планували весілля, як проходили ваші перші сімейні роки. Річниця нефритовою весілля в майбутньому повинна асоціюватися у вас тільки з позитивними емоціями.

Нефритова весілля і святковий стіл

Звичайно ж, 26 років, які символізують нефритову річницю, можна відзначити і удвох і влаштувати скромний вечерю. Але якщо ви вирішили запросити гостей, варто подбати про цьому святковому столі.

Нефритова весілля передбачає використання однойменного мінералу практично скрізь. Так як його батьківщиною є Китай, в цей день краще приготувати національні китайські страви. У пріоритеті повинні бути креветки, білий і чорний рис, морська капуста, гострі соуси і курка. В якості десерту можна запропонувати гостям смачні груші «по-пекінськи» або волоські горіхи, приготовлені в жженом цукрі.

Нефритова річниця стане справжнім святом, якщо ви прикрасите будинок яскравими повітряними кульками, фотографіями з дня весілля і плакатами, на яких будуть написані гарні поздоровлення.

Подарунки і привітання з нефритовою річницею весілля

Перш ніж говорити про те, що можна піднести сімейній парі на 26-ту річницю весілля, варто розібратися, що подружжя можуть вручити один одному. Отже, що подарувати на нефритову весілля? Один з популярних варіантів подарунків між чоловіком і дружиною – це вироби з нефриту, які можна покласти в сумочку або кишеню і скрізь носити з собою як талісман. Безсумнівно, жінка в цей день буде рада отримати нефритові прикраси, їй можна подарувати, наприклад, кільця або сережки.

Вибрати подарунок чоловікові дещо складніше. Привітання з річницею будуть ще більш приємними, якщо підкріпити їх презентом у вигляді запонок, шпильки для краватки, кулона або брелока. Також з нефриту виготовляють чотки, сувенірні фігурки тварин і багато іншого.

Якщо ви запрошені на святкування 26 років з дня весілля, можете блиснути оригінальністю і подарувати своїм друзям нефрит, не представляє ніякої цінності для ювелірних майстрів. Це ідеальний подарунок для тих, хто має в хаті лазню, сауну або парну. Колотий нефрит чудово тримає тепло і може використовуватися для підтримки необхідної температури в парильні.

Тим, у кого немає лазні, можна подарувати сувенірні вироби з нефриту, наприклад, велику скриньку. Популярністю також користуються гармонізатори, основна мета яких заспокоювати нервову систему і налагоджувати її роботу. Подібні предмети використовуються для релаксації і масажу і виглядають як кулі, камені з ручками, циліндри та ін Даруєте подарунок від чистого серця, не забувши докласти поздоровлення в красивій листівці і букет квітів. Вашим друзям це точно сподобається.

Пам’ятайте, що всі подарунки на нефритову річницю весілля повинні бути парними. Парне число – це символ єдності і нерозлучності сімейної пари. Якщо ви хочете подарувати коштовності, вибирайте ті, в яких є два каменю (краще всього нефриту). Не всім відомо, що цей мінерал може приносити удачу, тому дарувати чоловікові і дружині особливо приємно.

Привітання з річницею 26 років з дня весілля від близьких друзів звучать особливо щиро і приємно, якщо в цей момент включити красиву мелодію. Якщо вас запросили на нефритову весілля, не забудьте, що ви повинні подарувати подружжю парні вироби з нефриту і обов’язково вручити жінці букет з 27 троянд. Це стане натяком на продовження щасливих сімейних років і те, що в наступному році ваші друзі відзначать свій наступний весільний ювілей!