Ртутна весілля (38-я річниця шлюбу) носить таку незвичайну назву тому, що відносини між подружжям в цей період стають настільки ж гнучкими, і в той же час міцними, як ртутний метал. Зрозуміло, на це торжество не прийнято дарувати щасливим подружжям ртутний термометр або, того гірше, кульки з рідкого металу. Для цього ювілею взагалі немає «закріпленого» традиціями подарунка, крім, мабуть, таких мінералів як берил і турмалін. І це відкриває найширші можливості для польоту фантазії. Святкування 38 років шлюбу означає, що подружжя були одружені протягом 13 870 днів або 332 880 годин або 19972800 хвилин. Після всіх проведених років легко спочивати на лаврах, але настільки тривалі відносини заслуговують поваги і вдячності з боку рідних і близьких. Щоб висловити їх батькам, друзям або дружину рекомендуємо вибрати одну з фантастичних ідей для привітання з річницею весілля.

Що подарувати на ртутну весілля

Подарунки на ртутну річницю весілля не обов’язково повинен бути дорогим. Виняток: якщо потрібно справити незабутнє враження на ювілярів. Коли мова заходить про те, що подарувати на важливу дату, більшості людей приходять на розум речі, які історично з нею пов’язані. Однак для 38-й річниці їх немає. Це означає, що ви можете купити дружині приголомшливий букет її улюблених квітів, не озираючись на те, що вимагає традиція. Якщо вона любить рожеві троянди або лілії, ви можете замовити їх з кур’єром, щоб вони з’явилися точно в день ювілею.

 • Привітання з 38 річницею весілля можуть бути доповнені букетом з 38 троянд, по числу років шлюбу. Прикріпіть на кожну троянду записку з поясненням, чому ви все ще закохані. Традиційно, червоні троянди символізують любов і часто використовуються для ювілейних букетів.
 • Люди, які зберегли легкість у відносинах і веселий запал, можуть подарувати коханій людині 38 різнокольорових повітряних куль.
 • Ртутна весілля, як, мабуть, і будь-яка інша річниця, не може обійтися без дорогого презенту. У ролі такого може виступати берил – кристал, який формується з оксидів алюмінію, берилію і окису кремнію. Цей приголомшливий мінерал часто використовується для виготовлення ювелірних виробів. Східні містики вважали, що берил «доставляє в організм життєдайну енергію, і виводить негативну. Цей камінь дозволяє підтримувати душевну рівновагу, дарує своєму власникові благополуччя і багатство, а ще пробуджує угаснувшие ніжні почуття у літніх пар.
 • Берил може радувати своїми численними відтінками. Залежно від кольору воно буває:

  • смарагдово-зеленим (смарагд);
  • синім або голубувато-синім (аквамарин);
  • зеленувато-жовтим (геліодор);
  • блідо-рожевим (ростерит);
  • червоним (біксбіт);
  • безбарвним (гошен).

  Як один з варіантів, на ртутну весілля чоловік може подарувати дружині смарагдовий кулон, а дружина чоловікові – смарагдову шпильку для краватки.

 • Влаштуйте розкішну романтичну ніч. Наприклад, накрийте стіл елегантною золотистої скатертиною, купіть красиві ароматичні свічки, замовте їжу з ресторану. Купіть екстравагантні постільні приналежності з єгипетської бавовни. Помістіть декадентські шоколадні трюфелі і золоті дрібнички на подушки.
 • Турмалін є ще одним дорогоцінним каменем, який на Заході прийнято дарувати з нагоди 38 років спільного життя. Колір цього мінералу змінюється при різному освітленні. Турмалін зеленого і червоного кольорів рекомендується носити людям творчих професій для концентрації думок, і досягнення духовної гармонії. Прозорий турмалін – покровитель ділових людей, він сприяє укладенню угод та проведення сміливих фінансових операцій.
 • Як привітати з річницею весілля

  Яка річниця весілля обходиться без вітальних листівок? Ось тексти, які ви можете використовувати на ртутну весілля.

  • Прийміть наші вітання з 38 річницею шлюбу і побажання довгого і успішного сімейного життя! Нехай ваша річниця буде наповнене щастям, любов’ю і ніжністю.
  • Батьки, коли мені сумно, я звертаюся до вас за підтримкою. Коли я відчуваю себе щасливим, я поділяю з вами радість. І цей прекрасний день я хочу провести з вами і вручити привітання з річницею весілля. Довгих вам років життя!
  • Ртутна весілля – лише ще один доказ того, що ваш шлюб є міцним і щасливим. Віктор Гюго сказав: «любити іншу людину — значить побачити обличчя Бога». Наші вітання, ви побачили його обличчя!
  • Пройшов ще один рік, наповнений радістю і турботою. Нехай 38 річниця весілля і всі ваші подальші роки приносять вам безліч солодких і незабутньо-прекрасних моментів. Прийміть наші вітання з цієї щасливої річницею.
  • Любов не тільки в свічках та кольорах. Мова йде про компроміси, вміння приймати слабкі сторони один одного, долати перешкоди разом і любити один одного беззастережно протягом багатьох років. Любов – це гарні стосунки, якими ви ділитеся з нами. З ювілеєм!
  • В цей особливий день дозвольте привітати вас з 38 річницею шлюбу. Дай вам Бог радості побачити реалізацію всіх своїх надій і молитов.

  Річниця весілля є хорошим часом для роздумів про прожите, обміну спогадами, і зміцнення відносин. Але вручення невеликого знак вдячності коханій людині являє собою цікавий спосіб вшанувати пам’ять тих років.