На 39-ту річницю шлюбу подружжя відзначають свято під назвою креповая весілля. У родині вже напевно виросли діти і народилися внуки, що ще раз вказує на те, якими міцними стали відносини між чоловіком і дружиною. Так само і креповая тканина складається з щільно переплетених ниток і відрізняється підвищеною міцністю. У день річниці гостей і рідних збирають за одним столом, щоб разом порадіти і добре провести час.

Як відзначити креповую весілля

Як і інші неюбилейные свята, 39-ю річницю весілля найчастіше відзначають в тісному сімейному колі. Майбутній сорокарічний ювілей забирає більше уваги, тому про такий святковий день, як креповая весілля дуже часто забувають. І даремно! Адже так приємно зібратися під одним дахом близьким людям і згадати про всі радощі, які відбулися за 39 років з дня одруження!

Гості за столом говорять красиві і оригінальні привітання з креповой річницею весілля, бажають подружжю прожити ще стільки ж років разом у світлому здоров’ї і розумі. Торжество проходить весело і водночас спокійно.

Кімната, в якій «молодята» будуть приймати гостей, буде здаватися більш затишною і комфортною, якщо оформити її креп-сатиновими портьерными шторами (сьогодні цю тканину можна придбати у магазині в різноманітній колірній палітрі). Стіл рекомендується накрити скатертиною з красивим набивним малюнком, виконавши після цього сервіровку розписаним сервізом і столовим сріблом. Щоб додати в свято певний антураж, потрібно поставити на святковий стіл торт. Його під привітання з річницею весілля і оплески повинні розрізати блискучими приладами самі винуватці торжества.

Крім романтичного привітання з 39 річницею весілля від чоловіка, в цей день прийнято дарувати дружині ще і 39 троянд. Цей шикарний букет стане елементом декору приміщення, який буде радувати око не тільки дружини, але і запрошеним гостям.

Також у день креповой річниці прийнято дарувати молодятам похвальні грамоти та медалі «За 39 прожитих у щастя років!». Онуки можуть заздалегідь підготувати і розіграти для дідуся і бабусі цікаві сцени, в яких згодом будуть задіяні і винуватці торжества.

Затишок в будинку, посмішки на обличчях щасливих молодят, діти, які сидять поруч, і онуки, які грають в домі, — от підтвердження міцних сімейних відносин, які дві людини пронесли з собою через стільки років життя!

Традиції креповой весілля для подружжя

Річниця весілля 39 років має свої цікаві традиції, які стосуються питання одягу. У цей день прийнято, щоб «молода» одяглася в вишукане плаття або костюм з напівпрозорої тканини, наприклад, креп-сатину, креп-жоржету та ін. Буде просто чудово, якщо жінка зможе придбати або пошити вбрання з однієї з цих тканин.

«Молодий» на річницю весілля повинен надіти сорочку, пошиту з крепу. Якщо такого предмета одягу в гардеробі немає, можна просто доповнити створений образ краваткою з креповой тканини.

Які подарунки прийнято дарувати на креповую весілля?

Якщо запросили на річницю, але немає навіть думки, що подарувати на креповую весілля, варто задуматися над символом цього свята. Коли будуть сказані всі привітання, прийде час вручати презенти. Що прийнято дарувати в цей чудовий день? Звичайно ж, будь-які речі з крепу або складаються з 39 частин!

Щоб яскраво і незабутньо привітати близьких людей з 39-ю річницею весілля, потрібно вручити їм подарунок, виконаний з креповой тканини. Це може бути красивий хустку, скатертину або будь-які інші аксесуари. Такий матеріал, як млинець, відмінно символізує відносини між подружжям, вказуючи на те, що вони міцні і здатні витримати будь-які негаразди.

Що ще можна дарувати в цей день, щоб дійсно порадувати подружжя?

Постільна білизна

Комплект постільної білизни, виконаного з крепу, — непоганий варіант подарунка для тих, хто у всьому цінує практичність. Білизна з цього матеріалу цінне саме по собі, так як може прослужити багато років, крім того, воно не мнеться, тобто не буде втрачати свого привабливого вигляду при використанні.

Кухонні портьєри

Подружжю буде приємно приймати вітання з весіллям, якщо разом з ними ви вручите подарунок, який їх дійсно порадує. На цю річницю прийнято дарувати портьєри з крепу: вони будуть виглядати на кухні дуже ефектно і довго прослужать господині. Зможете догодити в уподобаннях в інтер’єрі? Тоді вибирайте цей подарунок.

Банні халати

На річницю 39 років спільного життя можна дарувати все, що завгодно, в тому числі і банні халати. Якщо матеріал, з якого виготовлений халат, крім крепу і містить велику кількість бавовни, цей варіант відмінно підійде в якості домашнього одягу. Якщо за 39 років життя подружжя стали єдині в усьому, їм точно сподобаються банні халати, виконані в одному стилі. Але цей презент буде доречним вручити лише близьким друзям.

Сувеніри

Привітання з річницею весілля на адресу винуватців торжества прозвучать, а що ж подарувати, щоб порадувати їх? Сувеніри з креповой папери будуть довго радувати око. Жата кольоровий папір використовується для виготовлення панно, орігамі, квітів. Такі презенти можна доручити зробити діткам, які теж хочуть брати участь в процесі приготування до свята і порадувати бабусю і дідуся особистим подарунком. Стільки років ще подружжя будуть згадувати цю річницю і те, як онуки порадували їх!

Млинці «Креп Сьюзет»

Дуже оригінальна ідея подарунка, яку можна втілити в життя після того, як будуть висловлені всі привітання з річницею весілля. Можна приготувати їх прямо на торжестві, перетворивши весь процес у своєрідне змагання, хто більше млинців напече або з’їсть. А можна вручити винуватцям торжества вже готову страву з смачними млинцями, які мають незвичайний смак. Причому під час подачі вони поливаються коньяком, який потім підпалюють. Такі привітання з річницею забути неможливо!

Відзначити креповую весілля можна тільки удвох, але за стільки років спільного життя зазвичай сім’я розростається – стає неможливим відмовити рідним людям у проведенні свята. І іноді це так необхідно: зібратися разом з тими людьми, які дійсно щиро висловлять привітання з креповой річницею і порадіють за двох люблячих один одного людей!