Якщо минуло 44 років з дня одруження, то це означає наступ топазовой весілля. Топазовая весілля не відноситься до круглих дат, але ж ця дата вважається днем народження щасливої родини. Тому до святкування такої солідної річниці варто підійти з усією серйозністю, перетворивши її в торжество любові і гармонії.

Символіка топазовой весілля

Топаз є напівдорогоцінним камінням, який володіє унікальними властивостями. По-перше, йому належить звання символу внутрішнього просвітлення. Тому відносини подружньої пари, які зберігаються протягом цілих 44 років, повинні бути такими ж «просвітленими» і чистими. Топазовая весілля розповідає про те, що всі можливі сімейні негаразди варто забути, залишивши місце для спокою в душі і справжнього благородства.

Народна мудрість вважає, що 44 роки спільного життя мають, як і дивовижна енергетика топазу, подарувати жінці красу, а чоловікам – розсудливість. Цей напівкоштовний камінь має здатність підсилювати дружбу і любов, а також служить оберегом від безлічі захворювань. Саме тому топаз традиційно шанується народною мудрістю.

44 річниця весілля: традиції святкування

Приймаючи вітання з 44 річницею весілля, слід сприймати їх як генеральної репетиції перед дійсно круглою датою – 45-річним ювілеєм. Існує багато варіантів, як може відзначатися така річниця.

Найбільш поширений – романтична вечеря для двох, де можна насолодитися товариством своєї справжньої половинки. Його можна влаштувати як вдома, створивши затишну і стильну обстановку, так і в ресторані. Якщо передбачається святкування в ресторані, то варто вибирати такі заклади, де панує інтимна обстановка, що розташовує до романтичному настрою.

Також можна влаштувати більш гучне захід, запросивши на нього близьких і друзів. Але не варто надавати свята величезний розмах, адже всього через рік гості зберуться, щоб 45 річниця була відзначена дійсно розкішно.

В якості альтернативи топазовая весілля (44 роки) може відзначатися й у вигляді походу в театр, невеликий приємної прогулянки. Головне – отримати справжню насолоду від спілкування один з одним, висловивши всю свою любов і ніжність.

Що подарувати на топазовую весілля?

Звичайно, вибираючи подарунок на 44 роки з дня весілля, бажано керуватися символікою свята. Тому оптимальним варіантом стане придбання ювелірного прикраси, для декорування якого використовується топаз.

Для дружина чудово підійдуть запонки з включенням топазу, ефектні персні та інші прикраси, якщо чоловік є їх прихильником. Для подружжя число варіантів прикрас набагато більше, тому привітання з річницею від чоловіка стануть набагато приємніше, якщо їх супроводити викладенням кулони, брошки, браслети, кольє і т. п. Адже більшість жінок дійсно люблять ювелірні вироби, тому догодити своїй коханій буде нескладно, так як за багато років спільного життя можна було вивчити її переваги.

Якщо в якості привітання з річницею ювелірна прикраса не підходить, то можна подарувати стильний гаманець, всередині якого буде знаходитися певна сума грошей, призначена для витрати дружиною на свій розсуд. Нехай такий подарунок і не буде сюрпризом, зате він неодмінно сподобається.

44 річниця весілля обов’язково означає дарування квітів. Букет повинен бути справді шикарним, відображати всю глибину любові чоловіка, висловлюючи захоплення красою власної дружини.

44 роки спільного життя напевно ознаменувалися придбанням безлічі друзів, які можуть подарувати винуватцям торжества стильні предмети декору – міні-бари, шкатулки, статуетки, годинники та інше. Такі привітання будуть оцінені по достоїнству, якщо в них буде присутній інкрустація топазами. Також можна заздалегідь дізнатися, чи подружжю що-небудь з побутових приладів, меблів.

Привітання з 44 річницею цілком можуть виглядати як пейзажів, натюрмортів, портретів подружжя, фоторамок та фотоальбомів. Враховуючи солідний стаж спільного життя, відмінним подарунком може стати спеціальна книга, в якій буде відображена історія родини.

Топазовая весілля – прекрасна можливість насолодитися кожним моментом спілкування з коханим, подарувати один одному щире тепло і ніжність…