Весілля для молодих яскраве і запам’ятовується подія в житті. Хотілося б хоча б зрідка відчути ту атмосферу свята, поностальгувати, і ще раз почути прикольні привітання у віршах в свою адресу. Напевно, тому і було задумано святкувати множинні річниці весілля.

Через 49 років подружнього життя святкується річниця названа кедрове весілля. Подружжя за цей час вже пройшли через безліч негараздів і труднощів разом, але змогли зберегти союз і пронести через роки свою щиру любов і отримати колосальний досвід. Адже завжди поруч був чоловік, який йшов рука в руку і підтримував у будь-яких ситуаціях.

49 років спільного життя знаменують новий рубіж в сімейному житті. Кедр одне з дерев, які живуть дуже довго. У сімейному житті назва річниці символізує те, що подружжя разом вже досить довго, але попереду ще не один щасливий рік разом. Кедрове весілля знаменує міцну сім’ю і люблячу родину. Ніякі негаразди вже не зможуть зруйнувати ці щирі і справжні почуття.

Як відсвяткувати 49 років спільного життя

Через рік подружжя вже чекає золоте весілля, яку прийнято відзначати з розмахом. Саме тому кедрове весілля – святкування для самих близьких і рідних людей. У подружжя вже з’явилися діти, бути може навіть онуки. Сестра і брат також дуже близькі і довгоочікувані люди на цьому святі. Діти повинні допомогти в організації вечора, щоб батьки відчули їх підтримку, турботу. Проявивши фантазію можна подарувати подружжю свято, який ніколи не забудеться, прочитати прикольні і красиві привітання у віршах в їх честь. Жодне свято не обходиться без тостів, і вірш – один із способів привітати подружжя з їх знаменним днем.

Враховуючи вік подружжя, відзначати необхідно так, щоб не завдати їм дискомфорту. Можна організувати свято вдома, або замовити стіл у кафе.

Обов’язково потрібно продумати всі нюанси: прикраса залу, меню, яке сподобається винуватцям вечора, а також розважальну програму. Батьки будуть приємно здивовані, якщо діти і сестра зроблять вечір не тільки по сімейному комфортним, але і веселим. Щоб підкреслити символічність річниці, можна поставити в залі ароматичні лампи з кедровим маслом.

Не варто робити вечір дуже насиченим. Люди в похилому віці будуть раді більш теплій сімейній атмосфері. Дайте їм можливість розповісти про свого сімейного життя: перше знайомство, весілля, спільно пережиті злети і падіння, народження дітей. Запитайте у подружжя порад, як зберегти такі ж міцні сімейні відносини. Обов’язково прочитайте прикольні поздоровлення у віршах, щоб розрядити атмосферу вечора. Замовити вірш можна і на замовлення. Подружжя здивуються, коли вірш буде присвячений саме їх сімейному щастю. Сестра теж повинна підготувати зворушливий вірш для подружжя, і від усієї душі привітати їх на 49 років сімейного життя.

Щоб вечір проходив у затишній атмосфері, можна приготувати фото і відео з сімейного архіву, зробити цікавий колаж для подружжя. Не зайвим буде знімати святкування на відеокамеру, щоб всі підростаючі покоління змогли побачити його і прагнути наслідувати їх приклад побудови щасливого шлюбу. Сорок дев’ять років – чимала дата для сім’ї, і тут дійсно є до чого рівнятися.

Сорок дев’ять років з дня весілля – це дуже символічна річниця. І якщо вона припадає на літній час, то можна зазначити її в лісі, де запах шишок тільки підкреслить її символічність. Якщо по близькості немає лісу, то пікнік на природі теж буде як не можна до речі. Головне подбати про те, щоб батьки могли зручно присісти. Візьміть на природу розкладний стіл і стільці, приготуйте на багатті їх улюблене блюдо. Добре б, якби сестра зайнялася будинку святковою випічкою, і по закінченню вечора всі близькі люди пили чай в затишній родинній атмосфері. Природа також розташовує до того, щоб на свіжому повітрі діти, сестра і близькі порадували подружжя, і підготували прикольні поздоровлення, прочитали вірш.

Подарунки на 49 років спільного життя

Щоб порадувати один одного в цю знаменну дату, подружжя можуть обмінятися символічними кедровими гілочками. Для чоловіка можна вибрати в подарунок масажер для голови, який покращує кровообіг і заспокоює. Також можна купити ніж, і зробити на ньому гравіювання. Чоловік може придбати дружині чай на основі кедра, який при заварюванні дуже приємно пахне, або статуетку з кедра. Звичайно, для будь-якої жінки приємно отримати букет квітів, і почути вірш про безмірну любов до неї.

Гості також можуть приготувати прикольні поздоровлення, і озвучити вірші у розпалі святкування. Привітання з кедрової весіллям не пройдуть і без подарунків. Вибрати підходящий можна в будь-якому з магазинів з сувенірами. Кедрові намисто, подушечка – все це дуже символічно. Для того, щоб подружжя кожен день могли використовувати подарунок і згадувати про свою річниці, можна порадувати їх піалами з кедра, або ж підставкою під чайник. У похилому віці подружжя вже не оцінюється подарунок виходячи з його вартості. Головне – щоб він був зроблений від душі і приносив користь.