Дзвонити в іншу країну, миттєво відправляти повідомлення будь-яким друзям, за пару секунд знаходити цікаві відомості — все це дуже корисно, але ваш смартфон здатний на більше!

Ось 7 секретів вашого смартфона, про яких ви, швидше за все, і не підозрюєте:

1. Підслуховуючий пристрій.

Перетворити телефон в жучок або радіоняню дуже просто.

Залишаєте пристрій в потрібному місці, попередньо включивши функцію «Автоматичний відповідь» і перевівши його в безшумний режим, а потім просто телефонуйте на нього з іншого номера. Ви почуєте все, що відбувається поруч!

2. Вічна блокування.

Це дуже корисно на випадок крадіжки телефону.

У кожного телефону є 15-значний серійний номер. Якщо у вас вкрали телефон, ви можете зателефонувати оператору, повідомити їм цей номер, і вони назавжди заблокують його!

Якби всі так робили, крадіжки телефонів не мало б сенсу.
Щоб дізнатися серійний номер свого телефону, наберіть *#06#.

3. Мікроскоп.

Вражаюче, але камера смартфона цілком дозволяє зробити з нього мікроскоп!

Досить роздобути звичайний скляну кульку, з тих, що використовуються для світловідбиваючої маркування транспорту, і зафіксувати його перед камерою свого гаджета. Кріплення для кульки можна зробити самому або купити онлайн — він обійдеться вам не дорожче 1 долара.

4. Підводна зйомка.

Навіть у наш технологічний століття далеко не всі телефони водонепроникні. Однак ви все одно можете робити фото під водою!

Як? Упакуйте його в поліетиленовий пакет, надійно закрийте його і для надійності закріпіть клеєм!

5. Фейс-контроль.

Чомусь дуже небагато користуються цією функцією, а даремно!

Будь Android-смартфон можна заблокувати шляхом розпізнавання обличчя.

Щоб увімкнути цю можливість, досить зайти в Налаштування > Безпека > Блокування і вибрати відповідне меню. Система запропонує запам’ятати ваше обличчя, і в разі розблокування не потрібно вводити будь — Android розблокує смартфон, коли вас дізнається.

6. Проектор голограм.

Так, при належній вправності із звичайного смартфона можна зробити 3D-проектор!

На початку слід озброїтися листом міліметрового паперу, ручку і лінійкою і з їх допомогою намалювати сторони трапеції розміром 1 ? 3,5 ? 6 див Використовуючи паперовий шаблон, гострий ніж або склоріз, можете приступати до виготовлення самої піраміди зі старого футляра для компакт-диска.

Вирізані деталі склеюються між собою скотчем. Виготовлену піраміду слід встановити на дисплей смартфона і запустити спеціальну відео з YouTube (можете завантажити його заздалегідь). Для отримання зображення необхідно забезпечити ідеальний круговий огляд (360°). Сторони піраміди, виготовлені з коробки від диска, забезпечать зображення об’ємної проекції з дисплея!

7. Продовжите життя пристрої.

З часом у всіх телефонах забруднюються порти. Але мало хто знає, що це є основною причиною поломок.

Ми пропонуємо вам простий спосіб їх почистити: наберіть у шприц повітря і продуйте гнізда! Тиск повітря відразу прочистить їх!

А ви знали про ці функції? Поділіться з тими, хто точно не знає!

Джерело