Якій жінці не хотілося б виглядати стильно? Напевно, таких не існує в природі. Але багато хто при цьому переконані, що потрібно витрачати величезні суми грошей, щоб бути схожим на дівчину з обкладинки. Це не так. Насправді, є кілька секретів, якими багато нехтують. Про все по порядку.

1. Краще купити одну дорогу річ, ніж кілька дешевих

Всі ми любимо помчати в магазини в дні розпродажів і накупити купу речей з шаленими знижками. Але подумайте, якщо річ “дожила” до розпродажу і її господиня так і не знайшлася, може бути, вона і вам не потрібна? Добре придивіться до одягу і зверніть увагу на її тканину. Може бути, вона ледь переживає першу прання. Безумовно, на розпродажі можна “відрізати” вартісні речі, але робити це потрібно з розумом. Замість 10 однакових кофтинок краще придбайте одну-дві, але хорошегоо якості.

2. Купуйте речі білого кольору

Ймовірно, ви заперечите, що білий колір марок і непрактичний, але все ж білий одяг виглядає дуже ефектно. Особливо виграшно виглядають в ній високі і стрункі дівчата.

3. Стразів — “ні”

Неймовірно, але факт: стрази призначені для того, щоб зробити образ дорогим і багатим, але в реальності 99% нарядів виглядають дешево, якщо на них є стрази. Набагато практичніше придбати скромні, однотонні речі і урізноманітнити їх аксесуарами — від біжутерії до всіляких хусток і шарфів.

4. Купуйте взуття і сумки хорошої якості

Зовсім не обов’язково гнатися за гучними брендами. Лаконічна, але якісна взуття навіть невідомої марки в парі з красивою сумкою прикрасять навіть саму непримітний одяг. До того ж, ви зможете носити їх роками, на відміну від сумочок і взуття сумнівної якості.

5. Не захоплюйтеся великими сумками

Безумовно, зручно, коли сумка велика і в неї можна вмістити цілий світ. Але не зловживайте такими баулами. Одного-двох у вашому гардеробі буде достатньо. Величезна мішкувата сумка навряд чи буде виглядати жіночно і елегантно. Набагато дорожче” виглядає невелика сумка, в яку поміститься все, що НАСПРАВДІ потрібно вам у повсякденному житті.

6. Складіть свій базовий гардероб

Базовий гардероб у кожної жінки свій залежно від її роду діяльності. Якщо ви працюєте в офісі, то він, швидше за все, на 80% буде складатися з блуз, сорочок і суконь-футлярів (безумовно, це залежить від вашого дрес-коду). Головне, “базу” повинні складати якісні речі, що складаються з бавовни, вовни, льону, шовку, віскози.

7. Відмовтеся від дешевої біжутерії

Дешева біжутерія доречно виглядає лише на дівчаток-підлітків. Дам після 20 років вона дешевить і явно не підкреслює смак. Це не означає, що дорослим дівчатам можна носити лише ювелірні прикраси. Існує цілком гарна і стильна біжутерія демократичних марок, яка зробить образ неповторним і цікавим.

Як бачите, щоб виглядати стильно, необов’язково витрачати величезні суми. Головне, з розумом підходити до покупки одягу і аксесуарів і не слідувати миттєвим поривам.

Джерело