Додайте ці поживні речовини в свій раціон, і це прискорить втрату ваги на 70%.
Ви можете схуднути навіть не голодуючи і не надто обмежуючи свій раціон. Як? Вся справа в правильному поєднанні продуктів, які перетворять ваш організм з режиму зберігання жиру в режим спалювання.

Є вітаміни і поживні речовини, які дійсно можуть допомогти клітинам усього організму спалювати більше калорій. Без цих важливих речовин відбувається зворотне: ваш організм накопичує жир. Ваш метаболізм сповільнюється, і всі зусилля по зниженню ваги стають марними.

Вживайте поживні речовини, які сприяють спалюванню жиру, і ви, нарешті, зможете скинути ці вперті кілограми.

Головне, споживати розумні порції їжі і виконувати фізичні вправи. Так, вам все ж потрібно буде зменшити свої порції. Так, заняття спортом все ж важливі. Але ці 7 продуктів допоможуть вам схуднути, не виснажуючи себе голодуванням і рухаючись стільки, скільки вам під силу.

1. Вітамін D.

Як він спалює жир? Численні дослідження показують, що вітамін D допомагає клітинам реагувати на інсулін — гормон, секретируемый з вашої підшлункової залози.

Інсулін допомагає глюкозі потрапляти в клітини, а ті, у свою чергу, спалюють глюкозу для отримання енергії.

«Чутливість до інсуліну» – це те, наскільки добре інсулін поставляє глюкозу в клітини. Чим більш чутливі ваші клітини до інсуліну, тим краще. Чим менше вони чутливі до інсуліну, тим більше ймовірність того, що калорії, які ви вжили, перетворяться в жирові відкладення.

«Коли організму не вистачає вітаміну D, зростає рівень паратиреоїдного гормону. Перевищення норми цього гормону викликає ряд реакцій, в результаті яких утворюються жирові клітини. Ці клітини перетворюють цукор в жир і збирають жир, а не сприяють його спалювання», — пояснює Майкл Земель, доктор філософії, директор Інституту харчування в Університеті штату Теннессі.

Нестача вітаміну D також впливає на лептин — гормон, який сигналізує мозку про насичення. Без нього ваш організм не знає, коли він ситий, тому ви з’їдаєте більше, ніж потрібно.

2. Кальцій.

Як він допомагає спалити жир? Кальцій працює в тандемі з вітаміном D, допомагаючи вам позбавитися від жиру.

Кальцій зберігається в жирових клітинах, і чим його більше, тим більше жиру клітини вивільняють для спалення, вважають вчені.

3. Білок.

Яка функція білка при спалюванні жиру? Вживайте білок в кожному прийомі їжі.

Це допоможе зберегти кращу пропорцію жиру і м’язів в організмі.

Поряд з кальцієм і вітаміном D, білок допомагає вам зберегти м’язову масу, в той час як ви втрачаєте кілограми.

Нещодавнє дослідження Університету Іллінойсу виявило, що жінки, які їли білок 2 рази в день, втратили на 3,9% більше ваги, ніж ті, хто споживав його менше.

4. Омега-3 жирні кислоти.

Омега-3 сприяють втраті ваги, завдяки ферментам, які запускають спалювання жиру в клітинах.

Омега-3 також покращують настрій, допомагаючи послабити емоційну тягу до їжі.

А ще омега-3 поліпшують передачу сигналів лептину в головний мозок, в результаті чого мозок запускає програму спалювання жирів і зменшує апетит. Жирна риба, наприклад лосось (який також багатий вітаміном D) є одним з основних джерел цього жиру. Інші продукти, наприклад деякі горіхи і насіння, містять тип жиру, який може бути перетворений в омега-3 після прийому всередину.

5. Мононенасичені жирні кислоти (МНЖК).

Як вони спалюють жир? Одне датське дослідження показало, що якщо раціон людини на 20% складається з МНЖК, які містяться в оливковій олії, горіхах, насінні, авокадо, арахісовій олії і шоколаді, то він спалює на 0,1% більше калорій на добу.

Продукти з високим вмістом МНЖК, особливо арахіс, горіхи і оливкове масло стабілізують рівень цукру в крові, а також зменшують апетит.

6. Кон’юговані линолевые кислоти (КЛК).

Кон’юговані линолевые кислоти — потужні схуднення. Як і вітамін D і кальцій, вони містяться в молочних продуктах.

Це жирні кислоти, які утворюються, коли бактерії ферментують їжу в першій частині шлунка корів, овець та інших жуйних тварин. КЛК, створені шляхом ферментації, потім потрапляють у м’ясо і молоко цих тварин.

Коли ми споживаємо ці продукти, КЛК допомагають глюкози в крові проникати в клітини організму. Виходить, що КЛК спалюються для виробництва енергії, а не зберігаються у вигляді жиру. Вони також сприяють спалюванню жиру, особливо в м’язах.

Якщо додати КЛК до інших спалювачам жиру, особливо до вітаміну D, кальцію та білку, ви створите організму ідеальні умови для спалювання жиру.

7. Поліфеноли.

Поліфеноли – це антиоксиданти, завдяки яким зелений чай корисний для здоров’я і здатний прискорювати метаболізм. Дослідження показують, що він прискорює метаболізм аж до цілих 17%!

Одне недавнє дослідження, проведене на щурах, показало, що галлат епігаллокатехін (поліфенол в зеленому чаї) блокував збільшення ваги і запобігав метаболічний синдром, навіть коли щурів годували їжею з високим вмістом жирів.

Ви можете відчути цей ефект після того, як вип’єте чаю. Ваш організм розігріється, і ваші клітини почнуть витрачати калорії у вигляді тепла. Саме тому, зелений чай – відмінний зимовий напій.

Випивайте чашку чаю, всякий раз, коли вам холодно або з’являється спокуса поїсти, хоча ви насправді не голодні. Чай розігріє і заспокоїть вас, зменшуючи голод.

А які продукти допомагають схуднути? Розкажіть нам в коментарях!

Джерело