Через 70 років після одруження настає черга святкування благодатній весілля. Виходячи з назви, ця весілля символізує собою подяку за те, що подружжя зуміли зберегти сімейне вогнище протягом такого тривалого часу, виховати не одне покоління в любові та злагоді. благодатне весілля відзначається досить рідко, адже до такого віку не часто доживають обоє. А значить, їх нащадкам слід приділити найпильнішу увагу проведенню урочистостей.

Як відзначати благодатний весілля?

Зважаючи відносної рідкості такого свята традицій його проведення існує небагато. Потрібно врахувати, що винуватці торжества знаходяться в солідному віці, тому їх не варто втомлювати гучним заходом. Оптимальним варіантом стане проведення свята в сімейному колі, який складатиметься з найбільш близьких і улюблених ювілярами людей.

Важливою умовою відзначення благодатній весілля є створення затишної і сімейної атмосфери, яка наповнить будинок комфортом і ніжністю. Варто зробити акцент саме на ювілярів, їх спільно прожитого життя, оточити їх щирою турботою і повагою.

70-річна річниця весілля обов’язково зазначається з використанням для декорування приміщення живих квітів. Стіни часто оформляються гірляндами, повітряними кульками, спільними, у тому числі і весільними фотографіями подружжя. Неодмінною умовою є звернення до спокійною, природною гамі. Не слід для декорування звертатися до насиченим, кричущим відтінкам, які можуть візуально втомити ювілярів.

Незважаючи на те, скільки років пройшло з дня одруження, подружжя, напевно, пам’ятають, як проходила їх весілля 70 років тому. Тому варто з ними порадитися, дізнатися, які б елементи оздоблення вони хочуть внести, і обов’язково втілити їх в реальність.

Традиції благодатній весілля

Настільки важлива річниця буде ще більш запам’ятовується подією, якщо скористатися деякими традиціями, нехай і в сучасному виконанні. Наприклад, можна звернутися до спогадів «молодят», які з задоволенням розкажуть про цікаві моменти їхнього спільного життя. Щоб розповідь вийшов більш цікавим і логічним, можна використовувати сімейну хроніку, представлену фотографіями і відеозаписами. Таке проведення часу дозволить подружжю зануритися в минуле, насолодитися своїми спогадами і передати при цьому свій цінний досвід дітям, онукам і правнукам.

70 років спільного життя означає, що можна сміливо озирнутися в минуле, забути про чвари, невдачі та інших неприємних моментах. Ця річниця надає подружжю унікальну можливість оточити своїх близьких любов’ю та отримати такий цінний дар у відповідь. Тому запрошені повинні підготуватися урочистій промові, яка буде наповнена теплими, подячними словами на адресу ювілярів.

Якщо подружжя ставляться до віруючих, то бажано побувати у цей день у церкві, де піднести подяку Богові за довге життя, наповнене любов’ю. Прекрасним варіантом стане і здійснення паломництва по святих місцях (якщо, звичайно, стан здоров’я ювілярів це дозволить).

Подарунки на благодатний весілля

Протягом 70 років подружжя справно виконували свій обов’язок перед дітьми, внуками, правнуками, не вимагаючи нічого натомість. А благодатне весілля продовжує цю традицію, тому від її учасників вимагається лише один, але дуже цінний подарунок, — щира вдячність і любов до ювілярів. Можна бути впевненим, що такий подарунок запам’ятається ювілярам назавжди.

  • Варто пам’ятати, що жінка завжди залишається жінкою, скільки б років їй не було. А значить, дружині неодмінно слід подарувати живі квіти. Якщо є бажання порадувати ювілярів більш дорогими подарунками, потрібно керуватися їхніми смаками, так як 70-річна річниця не передбачає наперед визначених подарунків.
  • Відмінним варіантом стане вибір презенту, виходячи зі смаків ювілярів. Необов’язково купувати дорогу побутову техніку, ювелірні вироби, якщо подружжя до них байдужі. Краще орієнтуватися на потреби та бажання.
  • Багато задоволення доставить ювілярам колаж, створений дбайливими руками нащадків. В ньому можна відобразити все численне сімейство, яке оточує подружжя. Природно, фотографії «молодят» повинні займати почесне, найбільш чільне місце, наприклад, в центрі або вгорі.

Головне, слід пам’ятати, що такого подарунка від Господа, як благодатне весілля, удостоюються люди вкрай рідко. Тому благодать осяє не тільки подружжя, але і їх нащадків…