Однією з найбільших проблем при спробах скинути вагу є переїдання. Під час їжі досить складно зрозуміти, що організм вже наситився і більше не потребує їжі. Що потрібно робити, щоб позбутися від почуття голоду і як визначити, скільки їжі насправді необхідно організму?

Дотримуйтеся цих 8 правил, і ви позбавитеся від зайвої ваги!

1. Їжте кожні 4 години

Замість прийому великих обсягів їжі 3 рази в день їжте невеликими порціями кожні 4 години. Постійні перекуси фруктами або невеликими кількостями несолоних горіхів позбавлять від почуття голоду і запобіжать переїдання. Також часті перекуси підтримують рівень цукру в крові і енергію в організмі.

2. Снідайте

Поставте будильник на кілька хвилин раніше, щоб вранці у вас залишався час на сніданок. Всім, хто хоче схуднути, потрібно обов’язково снідати. Люди, які їдять жири, білки і вуглеводи в першій половині дня, як правило, менше їдять ввечері і менш схильні до переїдання. Щоб вам було простіше вранці, приготуйте миску йогурт зі свіжими фруктами напередодні ввечері. Так у вас буде вже готовий сніданок.

3. Вечеряйте овочами

Овочі мають високий вміст води і дуже добре насичують. Перш ніж з’їсти основне блюдо, з’їжте спочатку овочевий салат. Так ви вгамуєте голод і менше з’їсте основного більш калорійного блюда.

4. Їжте білок

Дослідження показали, що жінки, які вживали більше білкової їжі, не так гостро відчувають голод, як ті, хто не їв білок. Всім бажаючим схуднути потрібно додавати до кожного приймання їжі білкову їжу: яйця, рибу або курку. Також багато білка міститься і в рослинній їжі: горіхах, квасолі, сочевиці і тофу.

5. Ведіть щоденник харчування

Дієтологи рекомендують записувати все, що ви їсте і як ви себе почуваєте після їжі. Це зробить вас більш уважними при виборі продуктів і дозволить позбавитися від шкідливих звичок, таких як переїдання.

6. Висипайтеся

Існує тісний зв’язок між тим, скільки ви спите і у скільки вечеряєте. Намагайтеся не наїдатися на ніч. Лягайте спати в розумний час і спіть не менше 8 годин.

7. Їжте повільно

Вживання їжі в повільному темпі допомагає не переїдати. Після прийняття їжі в мозок посилає сигнал, що організм вже наситився. На це потрібно близько 20 хвилин. Тому їжте не поспішаючи, щоб мозок зареєстрував цей сигнал під час їжі, і ви не з’їли нічого зайвого.

8. Їжте цільні необроблені продукти

Фрукти, овочі, білкові і цільнозернові продукти набагато корисніше обробленої їжі. Крім того, вони багаті на вітаміни, вони ще швидше і якісніше насичують організм і досить тривалий час не викликають відчуття голоду.

Дотримуйтесь 8 цих простих правил, і ви назавжди забудете про переїданні і про проблеми із зайвою вагою.

Будьте здорові!

Джерело