Економія ресурсів – це дуже важлива складова, яка допоможе зберегти власний бюджет. Деколи люди замислюються про економію ресурсів тільки тоді, коли приходять рахунки з нечуваними сумами в кінці місяця.

Відмінним виробом, призначеним для економії води, є аератор, який допоможе скоротити витрати на воду до 70%.

Що таке аератор і його призначення

Аератор являє собою інноваційне обладнання у вигляді спеціальної насадки, яке закріплюється на носик змішувача. Це потрібно для насичення води киснем.

У народі пристрій називають економайзером або водозберігаючих насадкою. Струмінь води, змішуючись з киснем, стає в рази м’якше і об’ємніше. Однак насичення киснем не дозволяє повною мірою знизити витрату води. Якщо відкрити змішувач повністю, то вода буде витрачатися майже в тому ж обсязі, що і без насадки.

Аератор ефективний тим, що забезпечує зменшення напору води, при цьому якість прання або миття не постраждає. Зменшивши напір води, ми суттєво зменшуємо витрати.

Суть роботи економайзера ґрунтується на тому, що вода, яка тече через багатошарову систему фільтрації, насичується частками кисню, а в результаті вода стає пінної.

Сама по собі насадка на кран виглядає досить просто, але скільки корисних функцій можна чекати від неї! Ефект просто неймовірний! Тепер ви зможете купатися, митися, прати, адже кожна крапля води буде використовуватися раціонально! А платити за витрати потрібно буде на 50-60 відсотків менше!

Перевага економайзера полягає в тому, що він є таким приладом, який в деякій мірі очищає воду від хлору.

Коли повітря збагачується киснем, всі домішки у вигляді іржі, дрібних частинок металу зникають.

Економічний прилад функціонує у двох звичних режимах:

1.М’яка струмінь води;

2.Інтенсивна душова струмінь.

Аератор і його плюси

До переваг цього ергономічного оснащення слід віднести:

1.Демократичну вартість. Виконання корпусу визначає ціну аератора. Так, ціна на змішувач коливається в межах від 20 до 40.е;

2.Простота в обслуговуванні. Збірка аератора влаштована так, що розібратися з усіма її аспектами зможе навіть першокласник. Для догляду за устаткуванням рекомендується зняти змішувач, розкрутити його, а також промити фільтр;

3.Низьку шумність. Зважаючи на те, що обсяг води, що надходить зведений до мінімуму, шумність роботи змішувача істотно знижується.