Спільне життя завжди сповнене як безлічі позитивних моментів, так і ситуацій, які можуть в значній мірі негативно вплинути на Ваш шлюб. Однак 14 років спільного життя – це вже серйозна дата, яку прийнято відзначати і радіти тому, що саме Ваш шлюб виявився настільки міцним! Агатове весілля з давніх пір стала своєрідним показником фортеці священних уз, званих шлюбом.

Чому ж саме агатове?

14-річна річниця з дня весілля здавна називається агатовою. Що ж послужило відправною точкою для такої назви і на чому ґрунтується таке поетичне назву 14 років спільного життя?

Даний камінь, агат, здавна вважався нашими предками символом благополуччя і надійності, а адже саме ці якості є основоположними в спільному житті. Саме агат прийнято дарувати подружжю, переступили 14-річний рубіж і зуміли зберегти яскравість своїх почуттів і так необхідну всім нам надійність!

Камінь агат являє собою поєднання краси, вишуканості і твердості, а саме ці якості стають головними в сімейному житті. Виріб, виконаний з агата, стануть символами фортеці Ваших відносин, а також своєрідними амулетами подальшої гарною і благополучного сімейного життя. Не випадково даний відрізок спільного життя двох люблячих людей називається агатовым.

Що можна побажати щасливим подружжям?

Звичайно, в першу чергу тут будуть доречні слова про збереження своїх почуттів та їх вдосконалення, адже почуття з плином часу і тим більше при тривалому спільному проживанні (а 14-річна річниця дійсно серйозний термін!) завжди переживають різні перетворення, іноді приємні, іноді не дуже… І кожна четверта сім’я стикається з серйозними внутрішніми протиріччями, адже життя двох людей, спочатку мають безліч різних невідповідностей між собою через різного виховання, середовища проживання і системи цінностей стає справжнім випробуванням для обох подружжя.

Як і четверта річниця весілля, агатове весілля є особливим святом, адже саме 14 років спільного життя можна з упевненістю назвати кордоном, після якого вже подолано безліч розбіжностей, вирішена більша частина побутових проблем, а попереду може очікувати більш спокійне життя і спільні радості. Виросли діти, матеріальна незалежність і вміння конструктивно вирішувати виникаючі проблеми, — все це є відмінною рисою двох людей, які прожили під одним дахом протягом 14 років. Агатове весілля стане справжньою подією для Вас і Ваших близьких, які щиро радіють Вашим успіхам і успіхам.

Що ж рекомендується дарувати подружжю на агатовую весілля?

У тих, хто по-справжньому тепло ставиться до подружжя, які досягли цього серйозного кордону спільного життя, — 14 років, постане питання: а що ж зазвичай дарують у це свято? Постараємося дати кілька порад і рекомендацій, що дарують у цей день.

Подарунки, які дарують на 14-річну річницю подружжю, повинні нести в собі частинку доброго до них ставлення і щирого участі. Без сумніву, найкращим рішенням тут стануть всілякі виробів, виконані з натурального агата. Адже саме агат, цей унікальний природний камінь, володіє дивовижною і ні з чим не порівнянної забарвленням, вдивляючись в яку, можна помітити безліч самих різних к візерунків.

Якщо ж подружжя спільно вирішать протягом певного часу носити кільця, виготовлені з натурального агата, це можна вважати не тільки дуже красивим і незвичайним рішенням, але і в деякій мірі дозволить ще більше зблизити подружжя, а каменю проявити свою унікальну силу – ще більше породнить і зблизити подружжя. Не нехтуйте цією мудрою порадою, спробуйте випробувати на собі та своїх стосунках цей древній рада! Адже кільця, виконані з агата, будуть незвичайні, красиві і особливо цінні своєю якістю і малюнком.

Привітання, які вимовляють на будь-річниці весілля, не тільки повинні бути гарні й приємні подружжю, але і відрізнятися щирістю та прагненням допомогти подружжю зберегти гостроту своїх почуттів. Давайте проаналізуємо, які привітання будуть найбільш правильними на агатовою весіллі. Адже скільки може бути сказано красивих слів, а в пам’яті залишаться виключно щирі вітання і побажання.

Які вітальні слова можна сказати подружжю в цей день?

Привітання з агатовою весіллям, в першу чергу, повинні нести в собі винятковий позитив і щирість, які дозволять обом подружжю відчути ставлення до себе гостей. І саме з цієї причини рекомендується в цей день запрошувати на святкування агатовою весілля виключно близьких і люблячих родичів, які завжди будуть ради Вашому щастю і добробуту, а їх привітання стануть добрим напуттям в подальшому спільному плаванні, званому сімейне життя.

Агатове весілля є своєрідним показником стійкості Ваших почуттів і відносин, і тому поздоровлення також повинні нагадати двом люблячим людям про те, що саме бажання знаходитися поруч зі своєю половинкою, готовність йти на компроміс і надійність дадуть цьому шлюбу і далі вдосконалювати себе і поглиблювати почуття.

Будьте щасливі!