Фотоблоги знаменитостей моментально набирають тисячі передплатників і мільйони захоплених коментарів. Аккаунт колишньої зірки реаліті-шоу Гобозовой не став винятком. Дівчина не звертає уваги на провокації з боку антифанатів і щодня постить фотографії з великими підписами, ніж радує шанувальників.

Instagram Алианы Гобозовой

Учасниця проекту «Дім-2» була не раз «зламана» в соціальних мережах, але вона продовжує наполегливо створювати нові блоги. Минулий instagram Алианы Гобозовой мав популярність, але він був зламаний, тому зірці довелося заводити нову сторінку. Її перше фото на новому обліковому записі датується 5 січня 2016 року. З того моменту дівчина намагається ні на день не залишати своїх шанувальників без фото.

Новий instagram Гобозовой вже зібрав мільйон передплатників, в ньому 822 публікації, а сама Устиненко (дівоче прізвище знаменитості) підписана на 643 осіб. Оновлюється сторінка практично щодня, на ній багато постів з старого аккаунту. Фотографії дівчини дуже яскраві і різноманітні, підписи часто позитивні життєстверджуючі і мотивуючі. Відразу видно, що юна модниця не сумує і не сидить на місці – вона багато часу проводить з дитиною, налагоджує власний бізнес, веде активне світське життя і займається собою.

Алиана Гобозова в instagram

Тематики кожної нової фотографії екс-учасниці проекту «Дом 2» найрізноманітніші. Видно, що для дівчини сім’я на першому місці – як гарна дочка, вона не рідко згадує мати Світлану, яка померла від раку. Алиана Гобозова в инстаграме ще викладає фото чоловіка і брата. Як у будь-якої молодої матері провідною темою постів є 2-річний син. Тут можна побачити прогулянки з Робертом, дитячі свята, вироби, портрети, ігри – щасливе спільне перебування матері і дитини.

Власниця аккаунта часто постить фото з подорожей, своїх буднів, цікаві новини та події. Гобозова разом з чоловіком розвивають бізнес, з’являються на презентаціях, проводять зустрічі з відомими людьми. Видно, що знаменитість готова поділитися зі своїми читачами секретом свого бізнесу, тому під багатьма «діловими» записами можна знайти заклики звертатися до неї в Whats up за інформацією.

Дівчина є завзятою модницею, тому на її сторінці можна побачити безліч фотографій в стильних модних нарядах. Гобозова стежить за собою, тому її часто можна побачити в спортзалі, старанно працює над своїм тілом. Алиане вдалося за короткий строк сильно схуднути, ніж вона зобов’язана власним молодому талановитому дієтолога. У зірки зараз карколомна спортивна фігура, вона є прихильницею правильного харчування. На деяких постах можна побачити фотографії з застіль і ресторанів, але їжа там виключно здорова і корисна.

Блог Алианы Гобозовой в instagram

Для успішної мами і за сумісництвом бізнес-вумен Алианы її instagram не просто фотозвіт, як для багатьох користувачів. Зірка через соціальні мережі самовиражається, знаходить нових учасників для власного проекту, рекламує косметичну продукцію, послуги. Чим живе Алиана Гобозова – instagram красуні популярно продемонструє різні аспекти життя екс-учасниці «Дома 2». Дівчина звітує майже про кожен свій день, докладно описуючи все, що робить. Кожен день у Устиненко дійсно різноманітний, про що свідчать численні фотографії.

Кожен пост Гобозовой – це мотивація, заклик до дії. Знаменитість вкладає душу в кожну підпис. Послання народу містять безліч смайлів, позитивних думок, цікавих міркувань, ностальгії. Алиана обожнює повідомляти про кожному досягненні свого сина, що виглядає дуже мило. Вона залишила телевізійний екран та виховує дитину, але назвати її домогосподаркою ніхто не наважиться. В блозі Алианы Гобозовой в instagram багато цікавих фото і відео, дівчина активно реагує на популярні пости інших користувачів та світові події.

Зірка не забуває активно згадувати свого чоловіка – їх роман розвивався бурхливо, пара навіть встигла двічі одружитися. Зараз союз сердець міцний, та ще й підкріплений спільною справою. Пара насолоджується сімейним життям – на радість собі і шанувальникам. Їх синочок з кожним днем стає все більш самостійним «богатирем», як хвалиться про своєму чаді сама Гобозова майже на кожному новому фото.

Відео: мама Алианы Гобозовой – instagram