Алкалінова дієта — новий модний тренд серед зірок усього світу. Її головними популяризаторами стали Вікторія Бекхем, Дженніфер Еністон, Гвінет Пелтроу та Кірстен Данст. Але поширеність дієти виходить далеко за межі Голлівуду.

Тому що вона дає відразу все: і струнку талію, і гладку шкіру, і життєву енергію, щоб пережити скільки завгодно стресу.

Автори алкалинової дієти — лікарі-нутріционісти Вікі Эджсон і Наташа Коррет. Досвідченим шляхом вони з’ясували, що головний фактор сили, молодості і краси — кислотно-лужний баланс в організмі (pH).

Ваш організм працює в оптимальному режимі, якщо pH — в нормі: від 7,35 до 7,45.

Якщо ви підтримуєте баланс, ваш апетит не доведеться контролювати, шкіра буде сяяти, а настрій завжди буде на висоті. Ви навіть уявити собі не можете, як сильно впливає на стомлюваність і настрій кислотно-лужний баланс в організмі!

Наслідки хронічного кислотно-лужного дисбалансу (pH) жахливі: печія, порушення в роботі імунної системи, постійне нездужання, сонливість, неприємний запах з рота, почервоніння та свербіж на шкірі і т. д.

Коротше, ви зрозуміли: суть дієти проста і банальна: ЇСТИ МОЖНА ВСЕ, але важливі пропорції: на 20% кислотних продуктів потрібно з’їдати 80% — лужних.
Ось кислотні продукти, кількість яких у своєму раціоні необхідно ретельно контролювати:

А ось лужні продукти, які можна їсти в будь-якій кількості:

Загалом, м’ясо, звичайно, не в фаворі, так що буде краще, якщо и будете їсти його тільки в поєднанні з великими порціями салату або різних каш.

Зате середній, «типовий» темп схуднення на цій дієті — 4 кг на місяць. І дотримуватися її можна круглий рік без особливої напруги!

І ви будете виглядати на всі 100!!

Будь ласка, не забудьте поділитися цією цікавою і модною дієтою з друзями та подругами!

Джерело