Чи багато вам відомо про роки спільного життя? Чи знаєте ви про традиції річниць весілля і дат з дня одруження, однією з яких є алюмінієва весілля?

Які привітання на алюмінієву річницю весілля можна подарувати? Якщо вам цікава ця тема, і ви бажаєте дізнатися про незвичайну дату, зазначену в непарну кількість років, тоді прочитайте цю статтю. З неї ви дізнаєтеся, що символізує дата 37,5 років, і що подарувати на алюмінієву річницю весілля.

Алюмінієве весілля – незвичайна дата

Дуже незвичайна дата – алюмінієве весілля, яка відрізняється від багатьох інших тим, що святкується в 37,5 років. Це надзвичайно число років, прожитих спільно в шлюбі, було обрано, як вважають багато «старожили», натомість 40-ї річниці. Справа в тому, що число 40 символізує відхід душі до Бога, саме в цю дату проводжають покійного, з-за чого було прийнято не святкувати 40-річчя з дня народження, будь то свято однієї особи або спільний.

Є й інше пояснення вибору такої дати, яка розташовується між 35-й і 40-ю річницею. Кому-то коли-то просто дуже захотілося згадати, як все починалося і відзначити з коханим/коханою той самий день – їх річницю.

Чому ж цей день весілля був названий алюмінієвим, по теперішній день залишається загадкою, однак багато хто вважає, що це пов’язано назву зі значенням цього металу. Алюміній – досить міцний метал, але при цьому він мало важить і легко гнеться.

Алюмінієве весілля символізує міцні відносини в родині. Проживши разом 37, 5 років, відносини в сім’ї можна назвати такими ж, як алюміній: легкими, міцними і «гнучкими», тобто такими, коли кожен із подружжя (за стільки прожитого часу спільно) навчився поступатися іншому. У їх відносинах тепер вже немає місця розладів і довгим спорах, тому що завжди знайдеться той, хто піде на компроміс: коли-то це буде «буркотливий» чоловік, а колись-«шкідлива» дружина. У їх відносинах тепер є певний баланс, за «ухил» якого обов’язково все прийде в норму скоро і без особливих складнощів.

Отже, цій надзвичайній річниці, що відзначається в 37, 5 років, є місце в житті подружжя, які завжди раді привітати один одного з їх днем: подарувати, згадати найсолодші моменти, посміятися над безглуздими суперечками й порадіти прожитих разом років. А що ж подарувати, які піднести вітання ювілярам?

Подарунки на алюмінієву весілля

Що ж можна подарувати дружині/чоловікові в цей алюмінієвий день, які привітання піднести з боку друзів і близьких? Звичайно, якщо говорити про подружжя, то це питання (що подарувати) не вимагає рад і відповідей, так як тільки самим молодоженом відомо, що буде найкращим поздоровленням на їх річницю –найщасливіший день їхнього весілля. Поради тут недоречні, адже з дня їхнього весілля пройшло вже багато років, і тепер подружжя, як єдине ціле, завжди знають і відчувають, що подарувати своїй половинці.

Якщо вас запросили на таку річницю, коли святкується 37,5 років з дня весілля, тоді подарувати можна багато чого, як корисних, так і пам’ятного, символічного. Отже, річниця весілля 37,5 років, які привітання та подарунки можна піднести? Ось деякі можливі подарунки, які буде доречно подарувати на день алюмінієвої весілля:

  • Символічні подарунки. Раз відзначається алюмінієве весілля, то й подарунок може бути алюмінієвим. Зараз на ринку представлено так багато алюмінієвих виробів, що вибрати з них завжди можна щось особливе. Якщо вас запросили на такий знаменний день – святкування 37,5 років з дня весілля, то ви явно знаєте подружжя дуже добре, тому варто подумати про те, що було б найбільш потрібним і приємним для них в цей день. Бути може, в якості алюмінієвого презенту їм потрібен звичайний казанок, щоб готувати на ньому вуха в поході, або їм дуже потрібен піднос, чайник, сервіз, фляга?.. Подумайте, а обравши те, що найбільше підходить, обов’язково замовте гравіювання, щоб молодята ніколи не забували, коли вони отримали цей подарунок.
  • Привітання від душі у віршованій формі. Будь-яке свято передбачає собою тости і безліч приємних слів привітань на адресу винуватців торжества. Ювілей у 37,5 років не є винятком, тому вигадати (замовити) для них текст, з якого буде зрозуміло, що він був створений спеціально до цього особливого дня – те, що може порадувати та приємно здивувати.
  • Грошовий подарунок. Коли ви в розгубленості і зовсім не знаєте, який саме подарунок піднести, тоді грошовий подарунок – відмінна альтернатива, яка ніколи не буде зайвою. Звичайно, грошовий подарунок може бути забутий, тому варто придбати до нього ще що-небудь, нехай маленьке, але дуже приємне.
  • Романтика на двох. Якщо ви володієте можливістю подарувати молодятам подорож на кілька днів, тур або (хоча б) ознайомчу поїздку в якийсь достопримечательное місце, то, повірте, такий подарунок буде одним з найкращих. Крім таких дорогих подарунків, який ви можете подарувати більш дешеві, наприклад, 2 квитки на концерт, в цирк, театр, кіно….
  • Подарунки потрібні. Також, як і в будь-який інший свято, в цей день можна подарувати те, що зараз дуже потрібно подружжю. Це може бути фотоапарат або відеокамера, пилосос або інша побутова техніка.
  • Якщо ще не знаєте коли інші річниці, подивіться відео:

    Ну ось, тепер ви знаєте, що таке алюмінієве весілля, і що можна подарувати в цей чудовий незвичайний день – 37,5 років з відзначення річниці.