Досить велике поле для експериментів відкривається нам при створенні образу, доступними нам засобами. Маються на увазі, засоби для макіяжу. Дуже хочеться використовувати при цьому недорогу і якісну косметику. Дуже мало хто знає, що в одній і тій же фірмі можуть випускатися як дорога брендова косметика, так і аналоги, які доступні за ціною широким верствам населення. Наприклад, фірма лореаль, випускає косметику Maybelline і Garnier, Lanc?me, Giorgio Armani, значить при випуску цієї косметики використовується однакове сировину. До складу входять одні й ті ж компоненти. А ціна буде в рази дешевше, наприклад, у помади Maybelline, ніж помади Lanc?me. Ми хочемо представити деякі дорогі бренди та їх більш дешеві аналоги, за своїми властивостями нічим не відрізняються один від одного. З допомогою цих коштів можливе попрацювати над власною зовнішністю і створити ідеальний образ без серйозних витрат.

Різноманітні засоби

Перший засіб для макіяжу очей MAC «Carbon» дуже якісні тіні за всіма показниками, не комкаются на століттях і мають масу інших чудових якостей. І його недорогий аналог NYX «Stripped».Практично нічим не поступається своєму дорогому аналогу. Правда, немає такого розмаїття квітів у палітрі.

Далі хочеться відзначити туш Dior Diorshow Iconic» і його бюджетний аналог Max Factor False Lash Effect». Обидва косметичних засоби за своїм складом практично однакові. Пензлика з силікону самі звичайні. Туш на віях не створює грудочок і ідеально виглядатиме на очах протягом всього дня, можна використовувати регулярно.

Далі, дорогою тональний крем фірми Giorgio Armani «Maestro Fusion Makeup» і доступний аналог L’oreal «Magic Nude Foundation». Два однакових засоби коригування, що випускаються конкретною фірмою і мають відповідний один одному склад. При використанні обидва засоби дають неповторний ефект матовості і легкості макіяжу. Нічого дивного – склад обох засобів однаковий. Єдина відмінність в упаковці. У дорогому засобі є дозатор, за допомогою якого тональник забирається з тюбика порційно. В дешевому аналогу крем дістається прямо з тюбика і його неможливо дозувати.

Дуже хороший приклад заміни аналогом це хайлайтер Guerlain «Meteorites Perles Blossom» і його заміна Avon кулькова матуюча пудра «Ідеальний відтінок». Дорогий бренд і недорогий аналог по своїм декоративним показниками не відрізняються. Обидва засоби прекрасно справляються зі своїм завданням маскування невеликих дефектів на шкірі. Різниця тільки в упаковці.

Таким чином ми легко можемо заміняти дорогу професійну косметику бюджетними аналогами, не втрачаючи в якості.