Сьогодні більшість людей мріють про власному автомобілі. Деякі з них збирають гроші роками, сподіваючись купити хоча б старого залізного коня, а інші йдуть і купують нову машину салоні. Як вони це роблять? Просто беруть кредит на автомобіль в Ощадбанку.

Автокредит в Ощадбанку – умови

Будучи лідером за кількістю відділень по всій території країни, Ощадбанк не перший рік утримує лідерство з надання кредитів населенню на придбання транспортних засобів. Спільно з програмами субсидування таких покупок, придбання машини стає реальністю. Програма утилізації, за допомогою якої можна оформляти кредит на автомобіль, маючи мінімальну суму на початковий внесок, пред’являє певні вимоги:

 • автомобіль повинен бути вироблений на заводах нашої країни;
 • віковий ценз власника встановлюється в діапазоні 21-65 років;
 • вік автомобіля не повинен бути більше одного року;
 • строк кредитування обмежується трьома роками за ставкою 20%;
 • у програмі беруть участь лише легкові автомобілі з дозволеною масою до 3,5 тонн і максимальною вартістю не вище 750000 р.;
 • у кредитоотримувача повинні бути відсутні прострочені платежі;
 • жінки з дитиною до півроку не можуть претендувати на позику;
 • машина має бути застрахована від викрадення, збитків, втрати.

Які ж умови автокредиту в Ощадбанку Росії надаються до купівлі вітчизняного або імпортного автомобіля:

 • Кредитоотримувач повинен мати постійний трудовий стаж на останньому місці роботи не менше року (підтверджується копією трудової книжки).
 • Повинна бути реєстрація в регіоні, де він бажає отримати позику.
 • Претендент повинен мати російське громадянство, надати довідку про доходи, паспорт і водійське посвідчення.
 • Якщо знадобляться поручителі, то вони повинні пред’явити аналогічний пакет документів.
 • Для ІП потрібна податкова декларація.
 • Після позитивної відповіді банку, який розглядає прохання протягом максимум тижня, покупець відправляється в автосалон для укладення договору купівлі-продажу. Крім цього, майбутній власник повинен застрахувати машину по ОСАГО і КАСКО, а перед тим як підписати кредитний договір на автокредит Ощадбанку, отримати в автосалоні квитанцію про сплату початкового внеску, договір купівлі-продажу, ПТС і поліси страхування.

  Автокредит без початкового внеску

  Часто банки вимагають від позичальників забезпечення за кредитом. Це може бути автомобіль, поручительство третіх осіб або щось інше. Як правило, деякі з них вимагають початковий внесок, який і буде найкращим показником платоспроможності клієнта. Тому автокредит від Ощадбанку без початкового внеску не передбачений жодною з програм. Якщо відсутні гроші для сплати внеску, то кредит на машину в Ощадбанку можна замінити диференційованим споживчим кредитом, розрахувати платежі по якому допоможуть у будь-якому відділенні банку.

  Автокредит за двома документами

  Експрес-кредитування, що дозволяє оформляти позику фізичним особам, маючи всього два документа, що отримало широке поширення. Головною умовою є сума початкового внеску, яка збільшена до 40%. Примітно, що автокредит за двома документами в Ощадбанку не передбачає надання довідки 2-ПДФО і не містить додаткових комісій. Якщо претендент отримує зарплату або інші виплати, прирівняні до неї, у банку, то тоді потрібен тільки паспорт.

  Другим документом може бути що-небудь зі списку:

  • водійське посвідчення;
  • військовий квиток;
  • закордонний паспорт;
  • свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування;
  • посвідчення співробітника федеральних органів влади.

  Автокредит для пенсіонерів

  Автокредит пенсіонерам в Ощадбанку може бути виданий при наступних умовах: вік обмежений 75 роками і потрібно виписка про доходи пенсійного фонду. Крім цього, сума кредиту та процентна ставка буде залежати від розміру отримуваного доходу. Для збільшення термінів по виплатах існує кілька способів:

  • оформити договір поруки;
  • подати документи про сукупний дохід;
  • забезпечити заставу (нерухомість, дорогоцінні метали та інша власність).

  Автокредит в Ощадбанку – калькулятор

  Розрахувати щомісячні платежі за позикою можна онлайн, використовуючи автокредитних калькулятор в Ощадбанку на офіційному сайті. Програма допомагає зорієнтуватися у майбутніх виплат і зрозуміти, яку фінансове навантаження належить нести. Онлайн калькулятор враховує вік кредитоотримувача, джерело доходу, термін і розмір позики, а також вид погашення.

  Дострокове погашення кредиту

  Деякі клієнти, маючи необхідну суму, намагаються виробляти дострокове погашення кредиту в Ощадбанку. Фінансова організація не має нічого проти такого підходу до справи, оскільки знижуються ризики невиплат. Для виконання даного процесу необхідно внести певну суму на рахунок, з якого згодом буде списані кошти, і написати у своєму відділенні заяву із зазначенням реквізитів. Після того, як борг буде повністю погашений, автомобіль перейде із застави у власність власника.

  Відео: автокредитування Ощадбанк

  Відгуки

  Володимир, 28 років

  Довго вибирав серед банків для оформлення кредиту на машину, але в кінцевому підсумку зупинився на Ощадбанку. І не пошкодував. Вніс необхідні 15% від вартості авто, оформив КАСКО та ОСАЦВ. На розгляд пішло два дні. Відсоток ставки вийшов вище озвученої, але ненабагато. Надали графік платежів – розрахунок повністю влаштував.

  Олена, 32 роки

  Мріяла про покупку машини давно, і ось, нарешті, вирішила взяти автомобільний кредит в Ощадбанку. Гроші на початковий внесок були, тому проблем не виникло. Дуже сподобалася вигідна ануїтетна система виплат – легко планувати витрати на кожен місяць. Плачу за кредит через Ощадбанк Онлайн, що мені підходить.

  Микола Іванович, 68 років

  Купили автомобіль в кредит від Ощадбанку за програмою утилізації. Оскільки дохід від пенсії був замалий, то поручителем виступив син. Консультанти попередньо розрахували суму платежу. Сподобалося, що збільшили кількість платежів до трьох років. Минуло менше тижня від моменту подачі документів, а я вже їжджу на машині.