Куди поїхати до берега моря на базу відпочинку в Геленджик в 2017 році? У цій курортній зоні функціонує около180 санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку та туристичних баз.

Ви можете зупинитися не тільки у самому місті, але і в розташованих неподалік курортних селищах Кабардинка, Дивноморське, Архипо-Осиповка, Джанхот, Прасковеевка, Криниця і Бета.

У Геленджику є аквапарк, дельфінарій, дві канатні дороги. У числі місцевих природних пам’яток – водоспади річки Жане, бор реліктової пицундской сосни.

Ми розповімо про бази відпочинку в Геленджику біля моря з харчуванням і цінах 2017 року. Ви можете зупинитися за базах «Райський сад», «Черемушки», «Благодать», «Архипо-Осиповка», «Грекова щілину» та інших.

База відпочинку «Благодать» знаходиться на хуторі Джанхот недалеко від Геленджика. Тут можна зняти комфортабельні номери класу «стандарт», «напівлюкс» і «люкс» із затишною обстановкою. Організовано триразове харчування в їдальні бази.

Відпочиваючі можуть пограти в настільний теніс, нарди, шахи, взяти участь у спортивних змаганнях, побувати на екскурсіях, морських прогулянках і порибалити. Для дітей є дитячий майданчик, аніматори проводять розважальні заходи.

На цій турбазі Геленджика 2017 ціни на відпочинок починаються від 2300 рублів на добу (за двомісний номер).

Куди можна поїхати до моря на базу відпочинку в Геленджик в 2017 році?

База «Черемушки» знаходиться в селі Архипо-Осиповка неподалік від міста. Відпочиваючі можуть розміститися в затишних будиночках. У місцевому кафе організовано триразове харчування.

На території бази можна готувати шашлики на мангалі. Для дітей є дитячий майданчик. На цій базі відпочинку Геленджика ціни з харчуванням у 2017-му за номер починаються від 1100 рублів на добу.

База відпочинку «Райський сад» знаходиться в селищі Прасковеевка. Тут можна зняти номер в корпусі або дерев’яному будиночку з усіма зручностями. Бажаючі можуть замовити триразове комплексне харчування.

На базі є все необхідне для відпочинку дорослих і дітей: басейн, лазня, спортивні та дитячі майданчики, більярд, літній кінотеатр, караоке, спа-салон, автостоянка; проводяться культурно-розважальні програми.

На цій турбазі Геленджика ціни на відпочинок в 2017-му складають 1000-7500 рублів за номер за добу, залежно від рівня наданих послуг.