Безкоштовні заходи у Москві на Новий рік 2018

Де можна безкоштовно зустріти Новий рік в Москві? Святкові заходи пройдуть на багатьох міських майданчиках. У новорічну ніч тисячі людей зберуться на Червоній площі.

Тут відбудеться концерт зірок російської естради, на якому можуть бути присутні всі бажаючі. Після бою курантів на Спаській вежі нічне небо осяє барвистий салют.

Безкоштовні розваги на Новий рік в Москві пропонують міські парки – парк ім. Горького, парку «Філі», «Сокольники», «Коломенське», Бабусин сад, парк ім. Баумана, сад «Ермітаж», Таганський парк та інші.

Тут будуть встановлені ошатні ялинки, пройдуть театралізовані вистави за участю Діда Мороза та Снігуроньки, веселі ігри та конкурси для дітей та дорослих, працюватимуть різноманітні атракціони, відбудуться майстер-класи з виготовлення ялинкових іграшок.

Де в Москві можна безкоштовно зустріти Новий рік 2018?

Маскаради – ще одна особливість святкування Нового року в столиці. Вони пройдуть на численних майданчиках в парках, де будуть веселитися тисячі людей.

Ви можете безкоштовно зустріти Новий рік у Москві, відправившись на вуличні гуляння, які пройдуть на вулиці Тверській, Чистопрудному бульварі, на ВДНГ, в парку ім. Горького, Коломні, на Поклонній горі, Воробйових горах.

На Луб’янській і Тверській площі відбудуться концерти за участю зірок естради. Прямо на вулицях міста будуть влаштовуватися циркові вистави. Колориту свята додадуть курсують допізна тролейбуси, водіями яких будуть Діди Морози.

Розповімо про інших безкоштовних розваги на Новий рік в Москві. Ви можете відвідати безкоштовний льодовий каток в парку «Сокольники», каток в спорткомплексі «Олімпійський», катки на Патріарших ставках, в Північному Тушино, в Катерининському парку, в Останкіно і інші.

Безкоштовні заходи у Москві на Новий рік 2018 підготували багато дозвіллєві і торгово-розважальні центри, де дітей та дорослих будуть веселити запрошені артисти.

Ви також можете безкоштовно відвідати на Новий рік різні визначні пам’ятки Москви.

Наприкінці грудня в центрі столиці відкриються пішохідні зони, протягом яких будуть проходити різні театралізовані музичні вистави.

Пройдіться по пішохідному Арбату, відвідайте московські церкви і храми, в числі яких Храм Христа Спасителя, Новодівочий і Даниловський монастирі, побувайте на Воробйових горах, звідки відкривається чудовий вид на столицю.

Безліч красивих старовинних будівель можна побачити в Китай-місті – на Микільській вулиці, Ільїнці і Варварке.

Безкоштовні вистави для дітей на Новий рік 2018 в Москві за участю Діда Мороза, Снігуроньки та інших казкових персонажів пройдуть у всіх районах міста.