Позбавлення від зайвих кілограмів можливо різними способами: дієтою та фізичними навантаженнями, у їх числі біг та їзда на велосипеді. Які ж краще фізичні навантаження вибрати, щоб не зашкодити здоров’ю?

Види фізичних навантажень

Вибираючи пробіжку або велосипедну їзду, людина відчуває приплив сил, прекрасне кровообіг, серце починає працювати інтенсивніше, спалюються зайві кілограми, самопочуття поліпшується, а краса і здоров’я повертаються знову. Що ж краще з цих двох занять? І яке безпечніше?

Велосипед

При пробіжці збільшуються навантаження на м’язи і хребет, особливо для огрядних людей. Ще на цей фактор впливає неправильний вибір кросівок, так ноги однозначно втомлюються і відчувають здавлювання, що може згодом негативно позначитися. Вибір велосипеда не тягне за собою таких наслідків. Досвідчені дослідження виявили, що у велосипедистів після місяця занять значно поліпшується склад крові. Організм отримує рівномірну навантаження і загальний стан поліпшується. Накачуються ікри, підтягується прес, зміцнюється серцево — судинна система, а хребет розтягується.

Але велосипед можна застосовувати тільки в літній час, а взимку можна крутити педалі і на тренажері.

Біг

Все-таки бігові пробіжки є одним з кращих заняттям фізкультури, так як кількість м’язів, задіяних у них набагато більше, і енергії витрачається більше. Проста прогулянка кроком також є альтернативою бігу, так як калорії згоряють також.

Порівняння

Час пробіжки може спалити близько восьми сотень кілокалорій, а на велосипеді цифра скоротитися більш ніж у два рази. Але деякі показники можуть впливати на переваги того чи іншого виду спорту. Наприклад, якість взуття, вибране для бігових навантажень. Але бігати більше чотирьох годин може негативно позначитися на здоров’ї, а кататися можна.

Висновок

З усього вище сказаного можна зробити висновок, що використовувати для спалювання зайвих кілограмів велосипед все ж безпечніше й ефективніше, ніж бігати і відчувати навантаження на хребет.

Звичайно, слід враховувати, що пробіжка доступніше для кожного, ніж придбання дорогого велосипеда. Можна і поєднувати два види фізкультури, так як фігура, в тому числі постава і здоров’я поліпшуються і тому і в іншому випадку. Чергувати можна біг і велосипед через день.

Але приймати рішення про те, що ж краще вибрати вирішувати самій людині.