Білий лінолеум в інтер’єрі фото: переваги і недоліки білого лінолеуму, використання білого лінолеуму в інтер’єрі.

Білий лінолеум в інтерєрі фото: переваги і недоліки білого лінолеуму, використання білого лінолеуму в інтерєрі.Облаштування квартири — складна і відповідальна задача, яка вимагає до себе підвищеної уваги і уточнення всіх деталей. Наприклад, вибір лінолеуму, який буде служити досить довгий час. Тому важливо враховувати не тільки матеріал виготовлення, показники, параметри, але і дизайн, а головне — колір. Багато хочуть більше світла підлога, адже таким чином квартира здається просторіше і затишніше, але не всі наважуються вибрати білий. А чому б і ні? Так яким же повинен бути інший інтер’єр приміщення, де на підлозі укладений білий лінолеум? Якими перевагами і недоліками він володіє?

Переваги і недоліки білого лінолеуму

Зміст статті

 • Переваги і недоліки білого лінолеуму
 • Використання білого лінолеуму в інтер’єрі з фото
  • Вітальня
  • Кухня
  • Спальня
  • Дитяча

Головне, на що слід звернути увагу при прийнятті рішення це всі відомі плюси і мінуси такого покриття. Наприклад, з достоїнств білого лінолеуму можна відзначити:

 • здатність робити приміщення більш легким, повітряним і приємним візуально;
 • збільшення простору і розміру приміщення в цілому;
 • на однотонне покриття завжди можна поставити різні яскраві аксесуари, які не будуть виглядати пафосно і безглуздо;
 • в кімнаті відразу ж стане світліше за рахунок додаткового відбиття світла з допомогою статі.

Білий лінолеум в інтерєрі фото: переваги і недоліки білого лінолеуму, використання білого лінолеуму в інтерєрі.

Але на жаль, немає такого матеріалу, який не мав би і недоліків. В даному випадку це:

 • можливе пожовтіння окремих частин статі, які перебувають на сонці;
 • сильний акцент на будь-яких забрудненнях — з таким лінолеумом доведеться бути готовим до частій прибирання і вчиться бути більш обережним при вживанні будь-яких напоїв в цій кімнаті;
 • необхідність дуже ретельного підбору навколишнього інтер’єру приміщення, в якому буде занадто багато світлих однотонних речей буде виглядати занадто суворо й холодно.

Саме тому розглянемо детальніше різні ідеї для інтер’єру різних частин квартири, куди можна покласти білий лінолеум.

Використання білого лінолеуму в інтер’єрі з фото

Сам по собі білий колір універсальний — він буде відмінно гармоніювати з будь-яким іншим, як, наприклад, і чорний, але все ж є деякі особливості поєднання.

Таке покриття можна покласти в будь-якій кімнаті квартири — воно скрізь буде доречним. Питання лише в тому, яким повинен бути дизайн, щоб підлога не звертав на себе занадто багато уваги, не виділявся, а витончено доповнював існуючий інтер’єр.

Вітальня

Вибір для оформлення вітальні — дуже відповідальна задача, тому що саме в цій кімнаті мешканці відпочивають, дивляться телевізор або займаються іншими своїми справами. Загальна атмосфера повинна бути спокійною, легкої і не напружує.

Білий лінолеум в інтерєрі фото: переваги і недоліки білого лінолеуму, використання білого лінолеуму в інтерєрі.

Наприклад, відмінним вибором стане лінолеум, схожий на мармур. Тоді можна підібрати меблі масивного спрямування, а також різні елементи декору — великий камін або кілька цікавих статуй, обов’язково світлого відтінку і бажано з гіпсу.

Іншим варіантом може стати глянсове покриття. Воно виглядає надзвичайно цікаво в будь-якому приміщенні, але саме у вітальні буде ненав’язливим і оригінальним елементом дизайну.

УВАГА! Безпрограшної колірною гамою безсумнівно буде чорно-біла класика, але можна вибрати будь-які темні благородні відтінки, які підлога буде красиво відтіняти.

Кухня

Білий підлога для кухні ідеальний з точки зору оформлення, він відмінно вписується в інтер’єр і створює атмосферу стерильності та чистоти. Але от якщо розглядати його за параметрами практичності, багато господинь не захочуть класти таке покриття, яке доведеться прибирати в кілька разів частіше, ніж інші. На ньому помітні будь-які забруднення, які, безсумнівно, трапляються під час готування.

Але якщо ви хочете зробити інтер’єр стильним і не боїтеся частого прибирання, то білий лінолеум — чудове рішення. До того ж це не дуже дорого і точно буде по кишені кожному.

Білий лінолеум в інтерєрі фото: переваги і недоліки білого лінолеуму, використання білого лінолеуму в інтерєрі.

ВАЖЛИВО! Не перестарайтеся з кількістю білих предметів в кухні — це може створити враження лікарняної палати і викликати неусвідомлене відторгнення від приміщення. Додайте яскравих акцентів і використовуйте 2-3 відтінки, щоб не зробити кімнату барвистою, але і не зупинятися виключно на холодному білому тоні.

Спальня

Біле покриття в спальні стане вельми оригінальним вибором, який зустрічається нечасто. Але це не означає, що такий варіант чимось поганий або має купу недоліків.

Білий лінолеум в інтерєрі фото: переваги і недоліки білого лінолеуму, використання білого лінолеуму в інтерєрі.

Навпаки, молочні і світлі відтінки роблять приміщення більш м’яким, ніжним і витонченим. Наприклад, якщо доповнити кімнату предметами золотистого, кавового і бежевого кольорів, спальня буде прекрасним місцем для сну і відпочинку, де ніщо не заважає розслабитися на м’якому ліжку.

Дитяча

Існують також спеціальні покриття, призначені саме для дитячих кімнат. І знову ж, це прекрасний варіант, який візуально збільшить приміщення. Але в дитячій доведеться забиратися ще частіше, ніж в будь-якій іншій кімнаті.

Білий лінолеум в інтерєрі фото: переваги і недоліки білого лінолеуму, використання білого лінолеуму в інтерєрі.

Інтер’єр можна доповнити яскравим кольором, який любить дитина. Існують навіть спеціальні покриття з малюнками, вироблені спеціально для дитячих.

Таким чином, білий лінолеум буде доречний в будь-якій кімнаті квартири, якщо правильно підібрати інший дизайн приміщення. Він має багато переваг, а також невелику ціну, за що, безсумнівно, заслуговує на увагу при виборі покриття.