Краса – страшна сила! І ця сила нам, жінкам, як слабкої статі, дуже навіть потрібна. Тому будемо наступати по всіх фронтах! А почнемо з особи, а якщо ще точніше, то з чорних точок на обличчі. Ця проблема знайома багатьом ще з підліткового віку, а от тим, хто постарше, часто доводиться боротися ще з червоністю шкіри. Відображення в дзеркалі дратує, настрій на нулі, а виною всьому тонкі судини і віджилі клітини епітелію.

Чому в одних людей шкіра самоочищається від подібних проблем, а іншим не пощастило? Питання риторичне, тому що причин цієї невезухи вагон і маленький візок. Це і неправильне харчування, і сумнівної якості косметика, і порушення гормонального фону (частіше у підлітків, вагітних і в період клімаксу). Хоча й це не все. Скажімо, шкідливі звички (тютюнопаління, вживання алкоголю в надмірних обсягах) теж краси не додають. Провокують поява чорних крапок також стреси, нервозність і погана екологія.

Причин багато, а це значить, що медична консультація в цьому питанні буде не зайвою. А коли корінь зла знайдений, оцінюємо свої можливості в подоланні проблеми. Способів боротьби чимало, є і салонні методики і рецепти, доступні в домашніх умовах.

Чорні точки і червоні зірочки на обличчі – проблеми, знайомі тисячам тисяч жінок, тому салони краси розташовують масою самих неймовірних заходів, що дозволяють позбутися від цих неприємностей на пристойний термін.

Однак така краса вимагає жертв фінансових – салонні процедури недешеві. Тому переходимо до питання про те, які є домашні процедури: маски від чорних крапок і почервоніння шкіри.

Домашні процедури

Можна вирішити питання кардинально – видалити самостійно чорні точки, дотримуючи всі гігієнічні правила, щоб не занести інфекцію.

Можна придбати спеціальні косметичні скраби і маски для чищення особи. А можна зробити самим, використовуючи народні рецепти.

До речі, про рецепти.

Загляньте в холодильник. Що там у нас? Яйця. Найсвіжіша білкова маска – відмінний початок ранку! (1 ст. л. цукру збити з білком яйця).

А ось на підвіконні розкидистий кущ алое. Беремо! (збитий білок в компанії з лимонним соком і соком алое по десертній ложці кожного)

Залишки кефіру – теж справа! (1-2 чайних ложки кефіру, 5-10 крапель оливкової олії, потовчене таблетка аскорутина).

І ось, перший бій ми вже відіграли! Дізналися про причини появи чорних крапок і почервоніння на обличчі та способи боротьби з цими косметичними проблемами. Тепер пора переходити в наступ. Тільки не відкладай до понеділка!

В результаті — чиста красива шкіра і прекрасний настрій!

З нами сила. Сила краси!