Бородань. Зрозуміти і пробачити — 2 частина

 

Як пройти гру Бородань: зрозуміти і пробачити? Читаємо нижче. Це 2 частина проходження. Першу можете побачити за посиланням. Є питання? Задавайте в коментарях!

Далі потрібно перевернути смітник і перетягнути балончик на напис поліція. Після цього у бабки підніметься настрій і вона продасть вам насіння за півціни (50 рублів). Тепер маючи насіння йдемо до дамі з кавунами і перетягуємо семки на кавуни, злетяться голуби і відвернуть продавщицю, ви зможете вкрасти її телефон. Вона побіжить в поліцію і попросить вас подивитися за прилавком. У вас з’явиться можливість вкрасти і кавун.

Кавун потрібно віддати Паличу, що б той за ним пригледів. Взявши семки і перетягнути їх на палича ви приманите голубів до вікна, а палич скине на них кавун, ніж та, власне, і вирубає їх. Потрібно зібрати голубів і віддати їх бабці, вона в подяку віддасть вам журнал для дорослих. Далі віддаємо телефон Паличу на збереження. Тепер усередині відділення потрібно підійти до Вахитову і запропонувати зателефонувати на телефон, що б знайти злодія.

Вахітов почне з’ясовувати звідки телефон у Палича, в цей час ви можете віддати журнал таксисту і забрати у нього лижі. Залишилося прив’язати мотузку і умовити таксиста дати газу. Усередині відділення за допомогою лижі дістаємо кашкет з шафи. Вийшовши на вулицю і підійшовши до таксиста він не захоче їхати і попросить не заважати йому, якщо надіти на себе кашкет, він все одно не повірить і не від’їде.

Вам потрібно увіткнути лижу бруд, поверх напнути кашкет і використовувати балончик з фарбою, тоді таксист подумає, що це знак забороняє парковку і поїде, тим самим зробивши дірку в ділянці. Палич втече, а вас спалить Вахітов і почне погоню. І ось поки що це вся гра. Якщо ви з якихось причин не змогли пройти гру, то вам допоможуть у паблике вк присвяченій цій грі.

Багатьох цікавить питання: «коли вийде 2 сезон гри Бородань?» — так от, розробники обіцяли зробити оновлення програми в грудні. А нам залишається тільки чекати.