Всі, напевно, пам’ятають знамените «Зрозуміти і пробачити», а також Сашу Бороданя, який весь час догоджав в різні нестандартні ситуації? Тому для шанувальників знаменитого на всю країну охоронця, канал ТНТ, створив однойменну гру, де потрібно допомогти нашому горе-трудязі вибратися з різних негараздів і в кінці підкорити серце Иришки з продуктового!;)

Увага: рекомендується для категорії 12+, хоча я б не радила дітям до 18 це дітище телеканалу ТНТ, так як там то і справа переглядають нецензурні вислови, лихослів’я і грубий гумор, а також є сцени мультиплікаційного насильства. Але це зараз дуже популярно, тому, напевно, мої застереження безпідставні.

Отже, це Флеш-гра, де потрібно вибирати відповідну дію і читати що відбувається далі. Переговоривши з міліціонером у своєму репертуарі а-ля «я не винен» і помивши підлоги у відділенні, Бородань вирушає на пошуки пригод на свою п’яту точку! Вийшовши з відділення міліції, він як зазвичай, примудряється знову напартачити, допомагаючи Паличу вийти з «мавпятника» і все в такому роді…

Коротше описувати всі проходження гри не буду, щоб у вас не пропав інтерес. Але скажу одне — гра варта свічок і ви точно не витратите свій час даремно, адже в цій грі дуже багато гумору, а значить гарний настрій вам точно забезпечено!;)

Як пройти гру? Читаємо!

Якщо вам цікаво проходження у відео форматі, то перейдіть по посиланню на другу частину проходження в кінці статті, там буде відеоролик.

Дія починається у відділенні поліції де Вахітов пропонує Бороданю помити підлогу і тоді він відпустить. Для цього потрібно взяти ганчірку, зайти в інвентар і перетягнути ганчірку на сліди в приміщенні, тоді бородань візьметься за роботу. Після цього можна залишити відділення поліції натиснувши на двері праворуч.

Як тільки ви вийдете на вулицю, то відразу ж побачите Палича у вікні «мавпятника», який попросить вас допомогти йому вибратися і починає вас шантажувати, тому вам потрібно йому допомогти. Треба як то виламати вікно, що б Палич зміг вибратися, але руками її не зламати. Так само на вулиці ви зустрінете бабцю, яка торгує насінням, жінку продає кавуни і таксиста («бомбилу»). Якщо підійти до таксиста і почати розмову з ним, то він розповість вам як вирвав зуб дружині за допомогою машини, просто прив’язав його і дав газу.

Бородань відразу зрозуміє, що це хороша ідея. На машині є лижа з мотузкою, яка так потрібна Бороданю, але таксист її так просто не віддасть, йому потрібен якийсь журнал і бажано для дорослих (здається такий був у бабки і вона їм відганяла голубів).

Якщо натиснути на калюжу бруду біля таксі, то Бородань у неї стрибне і забруднить авто, тоді таксист засмутиться і запропонує вам за гроші помити таксі, а у вас якраз є ганчірка після прибирання у відділенні, тому можна без проблем помити авто.

Виявляється що брудна ганчірка і зробила тільки гірше. Потрібно перетягнути ганчірку на калюжу біля відділення і вона стане чистою, після цього помити машину За це таксист дасть вам 50 рублів. Ні одна з продавчинь не захоче вам продавати або за 50 рублів. Але якщо поширюють у смітнику біля відділення, то можна знайти балончик з фарбою.

2 частина проходження