Браслет з гумок «Риб’ячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото-інструкція, схеми і відео

У 2015 дуже популярним прикрасою стали браслети з гумок або Rainbow Loom, їх поетапне плетіння ми побачимо на фото-інструкціях і схемах, а для закріплення також переглянемо відео.

 • Як плести з гумок браслет «Риб’ячий хвіст»: поетапна фото-інструкція:
 • Ці чудові браслетики з гумок стали хітом для модниць будь-якого віку, яскраві і незвичайні, настільки легкі у виготовленні і різноманітні, що кожен може навіть без спец. пристосувань, наприклад, як без станка, сплести браслети з гумок.

  Плетіння прикрас зародилося ще в Америці, а після стало популярним у всьому світі. Різнокольорові, райдужні браслетики — це новий спосіб рукоділля сучасності в стилі хенд – мейд! Такі яскраві вироби сподобаються як дорослим, так і дітям.

  Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео

  Придбати матеріал для рукоділля досить просто, наприклад, в магазинах канцелярії, або ж просто на ринку, а з методиками в’язання впорається навіть новачок. Для того, щоб добре навчитися плести з гумок, радиться почати з самого простого. З таких гумок можна легко зробити просто райдужний браслет, колечка, різні фігурки тварин, квіточки і багато іншого. Узорів достатньо для виконання унікальної прикраси, це і «гусениця», «сердечка», «перо», «квіточка», «сходи». На сьогоднішній день в просторах інтернету, цілком можливо знайти фото інструкції як плести браслети з кольорових гумок на верстаті.

  Сьогодні originalwoman представляє вам кілька оригінальних ідей щодо поетапного плетіння браслетів з гумок у вигляді фото інструкції.

  Як плести з гумок браслет «Риб’ячий хвіст»: поетапна фото-інструкція:

  Сьогодні ми розглянемо майстер – клас з плетіння браслетів з гумок з поетапною фото інструкцією, розглянемо як плести візерунок «риб’ячий хвіст» з різнокольорових гумок з покрокової інструкцією на прикладі фотоурока.

  Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео

  Все, що потрібно для плетіння модних браслетиків, це ткацький верстат для плетіння прикрас з гумового матеріалу, гачок маленький (можна навіть звичайний в’язальний взяти), S-образна застібка, і, звичайно ж самі резинки.

  Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео

 • Цей вид браслетиків плететься лише на двох кілочках верстата. Бажано використовувати ближні до собі кілочки, так буде гарантія, що закінчення змійки буде красивим і закінченим. Перша резиночка одягається у формі вісімки, перекручувати потрібно лише першу, потім одягається друга і третя гумка, але вже без перекруту.Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео
 • Далі, необхідно буде зняти початкову резиночку з правого кілочка верстата і одягнути її поверх двох наступних, потім теж саме робимо з лівою стороною на станочке. Потім одягаємо нову гумку. Тепер з резиночкою, яка виявилася останньою, необхідно буде виконати теж, що ми робили з першою, тобто, з двох кінців кілочків на станочке зняти гумку і одягнути її поверх вироби. І таким чином плетемо, поки наша змійка не буде потрібного розміру (періодично пропонується заміряти за зап’ястя руки).Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео
 • Після знімаємо наш браслетик з верстата, переконавшись, що взяли саме все резиночки, і що змійка не розпуститися. Можна навіть зав’язати ниткою тут, за особистим бажанням.Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відеоБраслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео
 • Тепер залишилося закріпити кінці з допомогою S-подібної застібки. От і все! Модний і красивий браслетик готовий!Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео
 • Сьогодні, ми розглянули метод плетіння браслета з гумок «риб’ячий хвіст» з докладним фото уроком і з покроковою інструкцією. Однак, майстрині, займаються рукоділлям таких оригінальних прикрас, використовують у своїй роботі не тільки резиночки, але й інші матеріали, такі як намистинки, бісер, камінці різної величини, надаючи речі оригінальності й особливого шарму. З допомогою такого доповнення цілком можливо створити авторську прикрасу, яке буде неповторно.

  Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відеоБраслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео
  Браслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відеоБраслет з гумок «Рибячий хвіст» плетіння на верстаті поетапно: Фото інструкція, схеми і відео

  Такі яскраві фенечки, безсумнівно хіт цього року. Головною його особливістю є створення власними руками. Така прикраса буде досить доступний за ціною, а результат плетіння порадує своєю оригінальністю і буде відмінною альтернативою звичайній біжутерії. Захоплення в’язанням браслетиків безсумнівно принесе масу задоволення всім модницям, адже в результаті вони отримають нескінченну кількість яскравих кілець, браслетів, сережок, кольє, а також навіть чохлів на мобільних телефон або окуляри. Це буде, безсумнівно веселе, веселе і захопливе заняття з дітками. Підібравши свої відповідні кольори, можна виготовити стильний аксесуар, доповнення до будь повсякденного костюма.

  Давайте для закріплення того, що ми дізналися сьогодні також переглянемо відео:

  Браслет з гумок «Риб’ячий хвіст» на верстаті поетапно.