Останнім часом подорож по Європі набирає популярність. Крім того, зростає потік автотуристів. Здебільшого це пов’язано з різким зростанням автомобілів, а також порівняно дешевим способом подорожі. Однак, знаючи деякі хитрощі, можна заощадити не малу суму грошей.

Хитрощі подорожі на автомобілі

Перша хитрість і порада – використовуйте навігатор. З його допомогою ви не заблукаєте, а, значить, не витратите зайві запаси бензину. При цьому не забудьте завантажити в нього нові карти для коректної роботи.

Друга порада полягає в плануванні маршруту. Не треба розмічати все до найменших деталей. Маршрут повинен включити в себе список обов’язкових для відвідування місць. Ви без проблем зможете змінювати його в ході подорожі, якщо у вас зміниться настрій.

Розплануйте маршрут таким чином, щоб в день ви проїжджали не більше 300 кілометрів. Якщо водій буде постійно за кермом, то він швидко втомиться. Для нього відпочинок стане нудним заняттям.

Потрібно бути готовим, що європейські дороги відрізняються від російських. Вони мають розгалужену структуру. В результаті ви можете запросто заблукати. Тому крім навігатора потрібно брати паперову карту.

Європейські правила дорожнього руху

У більшості європейських країн є закон, який забороняє використовувати радар-детектори. Щоб не нарватися на неприємність краще відразу позбутися від подібних приладів. Враховуйте, що в європейських країнах за недотримання будь-якого закону передбачаються серйозні санкції. Особливо це стосується туристів іноземців. Заздалегідь ознайомтеся з усіма правилами, перш ніж вирушати в подорож на своєму автомобілі.

У деяких країнах буває важко знайти безкоштовні парковки. Найчастіше працюють платні парковки. Якщо ви хочете заощадити, то вибирайте готелі, де є послуга безкоштовного паркування. Так, ви витратите менше грошей. Ні в якому разі не залишайте машину в недозволеному місці. Швидше за все, ви не знайдете її на тому ж місці, а на штрафмайданчику в іншій частині міста.

У Європі з ременями безпеки все дуже строго. Поліцейські ретельно стежать за цим. У більшості європейських країн обов’язково їздити з включеним ближнім світлом. Заздалегідь усуньте всі несправності в роботі освітлювальних приладів. Інакше можна отримати немаленький штраф.

Дотримуючись поданих правил, можна бюджетно подорожувати по Європі на своїй машині.