Гарне волосся – мрія кожної жінки. Зробити красиву стрижку або відростити шикарні довгі волосся недостатньо, щоб досягти досконалості. Дівчата починають фарбувати волосся, як правило, зовсім у юному віці, що безумовно впливає на стан і здоров’я самих волосся, а, отже, і на зовнішній вигляд в цілому. А значить, фарбу необхідно вибирати щадну. Це правило поширюється і на волосся з сивиною, які набагато складніше фарбувати, але при цьому вони не менше потребують турботи. Можна піти в салон краси, там майстер запропонує сучасні нешкідливі фарби, але коштувати це буде дуже дорого. Бажаючим заощадити, при цьому не нашкодивши своєму волоссю чудово підійдуть бюджетні фарби для волосся без аміаку.

Рейтинг фірм

Один з лідерів Російського ринку, компанія л’ореаль випускає фарбу Casting Gloss. Має широку палітру від світлого до чорного. Містить поживні елементи, такі як маточне бджолине молочко. Результат фарбування тримається тривалий час.

Популярний і часто рекламований Schwarzkopf радує покупців наявністю декількох без аміачних фарб, одна з яких Essential Color. Не завжди може повністю зафарбувати сивину на темних тонах, але додає волоссю об’єм.

Щоб пофарбуватися будинку самостійно можна взяти Perfect Mousse від Schwarzkopf. У коробці є все необхідне, щоб приготувати фарбу в домашніх умовах. Вона легко змивається з шкіри. Надає блиск волоссям. Схожа на пінку і має приємний запах.

Бажаючим отримати більш стійкий колір і зафарбувати сивину повністю, краще використовувати професійну фарбу, але потрібно враховувати, що вкрай важливо підібрати правильне кількість окислювача. Такою фарбою є Professional ESSEX від ESTEL.

Для тих, хто мріє кардинально змінити образ підійде Profassional Londacolor, вона має близько 100 відтінків, серед яких присутні дуже незвичайні і екстравагантні кольору. Незважаючи на це не пошкоджує структуру волосся.

При відсутності необхідності радикальної зміни кольору волосся можна скористатися оттеночной фарбою Garnier Color Shine. Палітра її не дуже широка, але вона прекрасно підкреслить природний колір, зробивши його більш яскравим.

Шкода аміаку

Аміак проникає всередину волосся, руйнуючи їх. Лусочки розкриваються, але самі назад вже не закриваються, волосся стають сухими і ламкими. Крім того, його пари можуть викликати сильну алергію і навіть задуха. Застосовуючи фарби без аміаку можна досягти бажаного ефекту, не нашкодивши волоссю.