Загальна зовнішність є суб’єктивним і індивідуальним фактором, що об’єднав майже всіх жінок, які прагнуть створити собі ідеальні зовнішності за допомогою найрізноманітніших методів і засобів. Унікальний аспект сексуальної зовнішності це створення певної родзинки, завдяки якій особа жінки стає самим красивим і виразним.

Про контурировании

Жінки, дивлячись у дзеркало, завжди все мріяли про акуратному красивому носику і пухких губах, а також про вилицях як у багатьох кіноактрис. Сьогодні цю зовнішність жінка зможе собі зробити за допомогою звичайних засобів без різних хірургічних операцій. Контурування або скульптурування особи є унікальним прийомом в макіяжі, який потрібен для того, щоб розставити всі акценти за допомогою темного і світлого відтінку, такі засоби відносяться до бюджетної доступною категорії. Головний закон контурування полягає в тому, що для збільшення частин обличчя використовується світлий спеціальний відтінок, а для приховування певних зон і звуження особи темний колір.

Інструменти і засоби контурування

Бюджетні основні засоби для контурування особи в 2017 році це бронзеры і хайлайтеры, а також спеціальні інструменти, такі як спонж та інші.

1. Засіб для затемнення, тобто сонця. Такий бронзатор потрібно для того щоб надати обличчю ефект засмаги, тут палітра різних відтінків буде досить різноманітною. Завдяки таким відтінкам навіть найсвітліші і блідолиці панянки можуть підібрати для себе найкращий потрібний колір, який не буде виглядати на шкірі як чужорідне пляма. Тут потрібно ще не переборщити, інакше шкіра у жінки буде виглядати як святкова ялинка. Сучасний виробник випускає професійні спеціальні палетки, де є різноманітний великий вибір, зазвичай тут використовується від 4-х до 14-ти відтінків кольору.

2. Хайлайтер. Це косметичний унікальне засіб, який складається з блискіток з дуже дрібним помелом, існує ряд дешевих варіантів і дорогих. Якщо такий засіб нанести правильно і раціонально в необхідній кількості, то воно створить дивовижний ефект свіжого і підсвіченого контурированного особи. Головне тут не переборщити інакше ваша зовнішність буде вже не красивою, а швидше смішний. Такий засіб здатне коригувати і скульптурировать овал обличчя, це дійсно косметична вишукана магія, яка може надати гарний сексуальний рельєф обличчя. Це декоративне засіб косметики використовується для виділення певних частин обличчя і коригування загального рельєфу.

3. Інструменти і засоби. Щоб швидко і легко укласти кремові або сухі тональні засоби використовується густа спеціальна кисть. Кисті для контурування можуть бути чотирьох типів, тобто професійними, виготовленими з природної ворси, а також синтетичними і найбільш доступними і дешевими. Щоб зробити для себе вибір певних кистей слід враховувати особисті можливості та потреби, що є найголовнішим аспектом. Тут обов’язково потрібно ще спонж, тобто губка самого різного розміру, виготовляється такий спонж з різноманітних матеріалів і є важливим моментом для косметики та макіяжу.

4. Дзеркало. Таке важливе і дуже зручний пристрій як спеціальне дзеркало для косметології та макіяжу грає дуже важливі ролі. Дзеркало буде служити для контролювання кожного загального етапу використання косметичних компонентів. Такий інструмент може створити більш яскраві підсвічування для особи і при цьому буде використано мінімум різних тіней.

Сім самих популярних і модних засобів і прийомів контурування:

1. Колекція тонів M. A. C. Studio Conceal & Correct
2. Sephora пудра колор
3. TOM FORD BEAUTY, палітра з темними та світлими блоками
4. NARS CONTOUR BLUSH, рум’яна
5. Smashbox, пудра высокопигментированная спеціальна
6. Мультифункціональна пудра PUPA
7. Коректор TheBalm для скул, скронь, носа і очей особи

Традиційна техніка контурування

Для використання засоби контурування слід забрати на спонж або кисть темні відтінки і потім швидкими рухами пройтися по верху лоба. Тепер, витягнувши губи вперед і втягнувши щоки, ви побачите западинки в щік, легкими і простими рухами слід пройтися там темними відтінками. Боровинки у вашого носа слід заретушувати звичайним бронзером, а після цього світлими відтінками пройдіться вище брів у середині чола. Тепер вже можна пройтися світлими відтінками в області вилиць, а далі візуально збільшити об’єм губ спеціальними відтінками.