Ось уже кілька років поспіль не здає свої позиції новий тренд в макіяжі, введений Кім Кардашьян, — скульптурування особи. І хоч багато хто вважає, що природна краса набагато краще, навряд чи знайдеться дівчина не мріє про точеному носику або красивих вилицях. Тому давайте розглянемо бюджетні кошти для скульптурирования особи. У 2017 році косметичні компанії пропонують широкий вибір палеток для скульптурирования. Вони бувають сухі і з кремовою текстурою.

Кремові коректори більше підходять для фотосесій і вечірнього макіяжу, тому залишимо поки осторонь і подивимося, які є доступні палетки з сухими коректорами.

Кращі недорогі палетки сухих коректорів

Maybelline Master Sculpt. Ця палетка відносно недорога – її середня ціна складає всього 535 рублів. Але, незважаючи на настільки демократичну ціну, відгуки серед покупців вона зібрала хороші. Купивши цю палетку, ви переконаєтеся, що кошти витрачаються дуже економно. До того ж у пудри-коректора дуже універсальний відтінок, відповідний для багатьох тонів шкіри. Упаковка дуже компактна, а у нижньому відділенні знайдеться кисть, якій можна підправити макіяж днем.

Трохи дорожче обійдеться покупцям палетка під назвою Prime And Fine, яку випускає німецька фірма Catrice. Вона буде коштувати приблизно 600 рублів. Випускається цей продукт у двох відтінках: 010 більш світлі, а 020 швидше персикові. Коректори чудові тим, що чудово розтушовуються. З ними макіяж буде вдалим навіть, якщо ви непрофесіонал, адже коректори підлаштовуються під ваш тон шкіри.

Близько 1000 рублів доведеться заплатити за палетку для скульптурирования від фірми Sleek Make Up. У цьому наборі ви знайдете хайлайтер, бронзатор і рум’яна. Набір дуже якісний і зібрав гідні відгуки завдяки гарною текстурою коштів, зручній упаковці і універсальні відтінки. Особливо їм подобаються рум’яна з цього набору – дуже ніжний відтінок з легким мерехтінням.

Зручна і компактна пудра від фірми NYX складається із спеціальної пудри, призначеної саме для скульптурирования. Вона розділена на світлу і темну частини. Це засіб обійдеться вам в 1350 рублів. З цією пудрою виходить стійкий і дуже легкий макіяж. Текстура у пудри така, що дозволяє нашаровувати відтінки один на одного і дає можливість створити своє обличчя самостійно.

Запропоновані засоби дозволять вам створити красивий образ самостійно. Ось тільки не переборщіть з макіяжем. Адже в реальному житті жорстке скльптурирование виглядає недоречно.