Хоч лікарі і постійно твердять про шкоду засмаги для шкіри, відвідувачок соляріїв це не лякає. Часто дівчата, які мріють про бронзовому засмагу навіть не використовують яких-небудь спеціальних засобів, призначених для соляріїв. Багато хто вважає ці витрати порожніми, а даремно. Зараз є бюджетні кошти для солярію в 2017 році.

Найпопулярніша косметика для солярію

Головна мета всіх препаратів, які призначені для використання в солярії, — запобігти появі опіків, подразнення та іншої біди і дати можливість придбати гарний рівний загар в нетривалий час. Можна навіть замовити відтінок засмаги.

З найбільш популярних марок цієї косметики доступними для більшості можна назвати такі:

  • Засоби під маркою TannyMax містять натуральні компоненти в своєму складі, а також різноманітні лікувальні комплекси. У них ви не знайдете синтетичного походження барвників і канцерогенів. Засоби цієї фірми чудово підійдуть для будь-якої шкіри. Вам не потрібно попередньо засмагати, щоб їх використовувати. Купити цю косметику можна як у великих упаковках, так і в одноразових саші за ціною від 150 рублів.
  • Європейська марка Soleo теж користується великим попитом у любителів позасмагати. Це професійна косметика для соляріїв добре тим, що дає можливість отримання стійкого засмаги і при цьому доглядає за вашою шкірою. В асортименті Soleo ви знайдете повний набір – закріплювачі, активатори і проявники, засоби для догляду. Вартість товарів цієї марки починається від 230 рублів.
  • У косметиці для солярію фірми Super Tan містяться натуральні інгредієнти, які були отримані з рідкісних тропічних рослин. Це дозволяє отримати ефективний засмага з максимальною турботою про шкіру, зробити її молодше і красивіше. В асортименті цієї фірми можна знайти кошти як найдорожчі, так і доступні для всіх – за ціною від 380 рублів.
  • Для виробництва косметики марки Emerald Bay застосовуються самі передові технології і унікальні розробки. В більшості своїй компоненти в цій косметиці тільки натуральні. Ця косметика дає можливість красиво засмагнути за максимально короткий час. При цьому результат незмінно радує відвідувачок соляріїв. Ціни на продукцію цієї марки починаються від 350 рублів.

Як бачите, зараз у продажу можна знайти достатньо коштів для відвідування солярію. Тільки вам вирішувати, яка саме з них ви будете застосовувати для отримання рівної засмаги.