Сьогодні є такі статистичні дані, що більше 90% відсотків всіх людей мають зараження, яке носить назву герпес. Такий недуг періодично виявляється на губах. І у людини все це дає неприємні відчуття у вигляді сверблячки й печіння. У зв’язку з цим кожен намагається підібрати для себе дієвий засіб для лікування. Але при цьому не всі готові платити за це багато.

Сьогодні в аптеках є досить багато різних препаратів. Засіб на основі ацикловіру вважається «Зовіракс», але це засіб не з дешевих, так як виробник англійська компанія. Але сьогодні багато самих різних препаратів, які сміливо можна назвати аналогами. Саме вони не надто дорогі, так що потрібно вибирати їх, якщо є бажання заощадити.

Як вибирати засіб від застуди?

Отже, виходить, що самий діючий препарат — це ацикловір, тому багато мазі і крему на його основі досить ефективні проти герпесу на губах. Отже, які кошти:

  • Ацинерпин.
  • Виворакс.
  • Герпевір.

У таких мазях є і додаткові препарати, вони діють на проблему і здатні відновлювати клітини і це важливо в будь-якому випадку. Але неважко зрозуміти, що саме діюча речовина — це сам ацикловір і тому, самий економний варіант придбати го в чистому вигляді. Крім мазей, сьогодні є і гелі, вони також несуть користь, яка перевірена і доведена.

  • Алломедин – це гель, який несе відновлення.
  • Панавир – це засіб, в основі якого є природні компоненти і вони також можуть проводити лікування та відновлення.

Нескладно зрозуміти, що всі ці засоби несуть тільки користь і здатні створити умови боротьби з вірусом. У будь-якому випадку не звертати увагу на таку проблему, просто не можна, так як герпес здатний стати рецидивуючим і завдати великої шкоди людині. Але і це не все, що пропонує медицина.

Один з кращих варіантів, які також несуть ефект — це пластир. У такому засобі є багато позитивних моментів: крім того, що йде процес лікування і відновлення, так само пластир маскує проблему від поглядів інших людей. Найкраще лейкопластир підсушує ранку, але у такого засобу є і мінуси — коли з’являються водяні бульбашки, пластир погано приклеюється.

В аптеках таких засобів досить багато. Але не тільки стандартна медицина приходить на допомогу людині, але і народна. Це найбільш простий спосіб впоратися з застудою на губах. Наприклад, масло чайного дерева вважається ефективним і не занадто дорогим. Все це і не тільки сьогодні будь-яка людина знайде на прилавках аптек.