Кожен сезон у наше життя приходять нові віяння. Вони дарують нам моду і забирають вже обридлі всім речі. В б’юті-сфері також відбуваються приємні зміни!Різнокольорові волосся, тугі локони і контуринг більше не потрібні модницям. Щось набридло і йде, а що-то радує нас найкращим ефектом. Краса не вимагає жертв, а турботи і любові! У цьому матеріалі зібрані б’юті-тренди, які йдуть з нашого життя, і поступаються місцем новим. Попрощайтеся з ними і ви!

1. ВИСОКИЙ ПУЧОК.

Ця зачіска вже практично вичерпала себе. Стилісти приходять до спільної думки, що більш актуальні низькі хвости і пучки. Їх активно використовують модельєри у своїх показах.

2. НАТУРАЛЬНІ ВІЇ НАФАРБОВАНІ

Професіонали стверджують, що самостійне фарбування вій неминуче вийде з моди, і наступний рік доведе це в повній мірі. Вистачить псувати свої вії тушшю, краще зверніться в салон і наростити вії. Вони будуть виглядати цілком натурально.

3. РІЗНОКОЛЬОРОВІ ВІДТІНКИ ВОЛОССЯ

Зараз ми спостерігаємо пік тренда яскравих кольорів: зірки світового масштабу і модниці по всьому світу раз фарбують волосся в привертають увагу кольору. Однак незабаром цей тренд піде на спад.

4. МАТОВІ ПОМАДИ

Так-так, полюбилися всім матові помади скоро кануть в небуття. Принаймні, про це вже почали говорити деякі стилісти. Вони стверджують, що тренд зійде нанівець, оскільки матові помади старять дівчат і роблять їх губи не зовсім природними.

5. НЕЙТРАЛЬНІ ТІНІ

В цьому році дуже модними вважаються приглушені відтінки тіней і макіяжу в стилі «nude». Однак незабаром ситуація може змінитися. Візажисти по всьому світу все частіше схиляються до вибору яскравих барвистих тіней. Така тенденція буде популярною в 2017 році.

6. КОНТУРИНГ

Стробинг, хроминг, скульптурування, контуринг – всі ці варіанти нанесення тону, швидше за все, вичерпають себе в найближчому майбутньому. У моді знову натуральний тон з вологим ефектом.

7. ТУГІ КОСИ

Якщо ви – любителька тугих кісок, саме час змінити своє бачення укладання і зробити улюблені коси більш розпатланим і недбалими. Це робиться легко: варто тільки трохи розправити переплетення пальцями. Такий тренд вже давно популярний, але незабаром він придбає особливі масштаби.

8. ХАЙЛАЙТЕРЫ

У моді тепер природне сяйво шкіри, а не мерехтіння, створене численними блискучими фактурами хайлайтеров. Так що на зміну хайлайтерам приходять звичайні пудри.

9. СИЛЬНО ПРОКРАШЕННИЕ БРОВИ

Природність брів – ось новий тренд, який позбавить модниць по всьому світу від необхідності щоденного нанесення тіней на цю область. Більше не потрібно старанно креслити контури брів олівцем або вбивати в волоски тіні.

10. ВЕЛИКІ ЛОКОНИ

Якщо ви входите в число дівчат, які витрачають велику кількість часу і сил, щоб отримати великі і масивні локони, то скоро ви зможете розслабитися. Акуратні, злегка кучеряві пасма приходять на зміну звичним локонам.

Джерело