Постійно з’являється нове програмне забезпечення, яке спрощує людський працю. Для дизайнерів розробляють програми, які допомагають створювати графічні малюнки, макети, векторні зображення. Дозвіл CDR відповідають останньому типом документів, але не всі редактори здатні сприймати даний формат.

Як відкрити файл CDR використовуючи програму корел дро

Дана програма є рідною для цього розширення, тому проблем з відкриттям у вас ніяких не виникне. Сама абревіатура містить назву «coreldraw». Додаток при збереженні пропонує вибрати один з декількох форматів для збереження. Складається малюнок у цьому випадку не з точок, як в фотошопі, а з векторної графіки. Такий спосіб зберігання даних дозволяє розтягувати зображення, збільшувати, але не втрачати якості картинки. Це допомагає без проблем редагувати макети і працювати над ними.

Все що потрібно, якщо ви не знаєте CDR – чим відкрити, то просто потрібно завантажити coreldraw останньої версії. Далі просто запустіть програму, натисніть на кнопочку «Файл», потім «Відкрити» і виберіть документ. Це самий надійний варіант, ніж подивитися CDR. При необхідності потім відкрити зображення в іншу утиліту, вам необхідно при збереженні в полі «Format» вказати інше розширення, наприклад, AI (для Адоб Ілюстратора).

Corel draw онлайн

У деяких випадках не вимагається робота над макетом, необхідно лише переглянути його і схвалити або відправити на доопрацювання. Спеціально для цього шукати програму, щоб завантажити безкоштовно або купувати її, потреби немає, тому що можна відкрити CDR онлайн. Такий спосіб не дасть можливості працювати над файлом, але читання цілком підходить, працює сайт безкоштовно. Вам знадобиться сервіс під назвою «Filespazz», де вам потрібно виконати декілька простих кроків.

 • Через кнопку «Виберіть файл» завантажити з комп’ютера документ.
 • Виберіть відповідне розширення для збереження в наступному вікні.
 • Вкажіть електронну адресу, на яку потрібно надіслати готовий варіант.
 • Далі тисніть кнопку «Конвертувати» та чекайте листа на імейл.
 • Переглядайте зображення прямо з пошти або зберегти на диск.
 • Corel draw for mac

  Існує дві популярні операційні системи – Windows і Mac OS. Друга відрізняється визначеною замкненою «екосистемою», тому підходять під неї далеко не всі програми. До них спочатку відносилося і офіційне додаток для створення векторних зображень. Так що подивитися CDR на комп’ютерах від Apple? На torrent можна знайти безкоштовно версію редактора corel draw mac os, яка сумісна з цією операційною системою, не виникає проблем з відкриттям файлів, допомагає працювати над вмістом.

  CorelDRAW Graphics Suite X5

  Кожен рік розробники вдосконалюють своє програмне забезпечення і випускають нові версії. У даному випадку новий графічний пакет називається CorelDRAW Graphics Suite X5. Він містить величезну кількість інструментів для роботи з графічними зображеннями, з їх допомогою можна втілити будь-які творчі задуми. Це ж перевірений варіант, як відкрити CDR, програма має повну сумісність з цим розширенням. До складу набору входять:

  • CorelDRAW Handbook – електронна книга, в якій описана інструкція по роботі з програмою;
  • Corel CAPTURE X5 – програма для створення скріншотів;
  • PHOTO-PAINT X5, редактор растрової графіки;
  • Corel PowerTRACE X – утиліта для перетворення растрових проектів у векторні;
  • CorelDRAW X5 – редактор векторної графіки.

  Чим відкрити CDR файл крім corel windows

  Скачати безкоштовно програму не проблема, але робити це не обов’язково. Є інші варіанти, ніж подивитися CDR (а іноді і відредагувати). Приклад такого рішення є програма Draw, яка відкриває розглянутий формат, надає можливість працювати над вмістом документа. Цей додаток входить в склад OpenOffice, який встановлює більшість користувачів заради інших аналогів відомих програм (Word, Exel). Відрізняється набір тим, що розповсюджується безкоштовно. Draw може не тільки відкрити існуючий векторний файл, але й створити новий.

  Як відкрити формат CDR в Adobe Illustrator

  Існує кілька варіантів для розробки макетів, брошур, листівок і плакатів у векторному форматі. Деякі дизайнери використовують Corel, інші ж воліють AI. Розширення цих двох додатків не збігається, тому виникає питання: як відкрити файл CDR в ілюстратора? Для цього знадобиться використовувати конвертер, який переведе в потрібне розширення файлу. Хороший варіант – онлайн сервіс convertio.

  На сайті вам необхідно вибрати варіант звідки завантажити документ (за посиланням, Гугл або з комп’ютера) і в який формат його слід перевести. В даному випадку слід змінити початкове розширення на AI. Після цього потрібно завантажити відредагований файл і відкрити його стандартним чином через Adobe Illustrator. Слід враховувати, що інструменти в програмах не збігаються, тому деякі елементи можуть відображатися некоректно.

  Безкоштовний переглядач CDR Inkscape

  При бажанні можна використовувати для роботи з векторною графікою переглядач CDR Inkscape. Поширюється програма на безкоштовній основі, тому її можна без проблем завантажити на комп’ютер. Додаток володіє російським інтерфейсом, що спрощує роботу на ньому. Функціонально утиліта схожа з Ілюстратором, Корел Дро, використовує стандарт Scalable Vector Graphics (SVG). Програма підтримує наступні функції:

  • складні операції з контурами;
  • правку вузлів;
  • трансформації;
  • контури;
  • текст;
  • фігури;
  • клони;
  • маркери;
  • текстури;
  • градієнти;
  • угруповання;
  • шари;
  • векторизацію растрової графіки;
  • редагування XML-даних;
  • текст по контуру і т. д.

  Безкоштовна програма для перегляду CDR перегляду

  Якщо відредагувати документ немає, то добре підходить програма для перегляду CDR viewer. За неї не потрібно платити, розповсюджується безкоштовно і вона спеціально орієнтована на перегляд векторних файлів. Вона може виступати в ролі конвертера з вихідного в інші растрові формати, наприклад, gif, JPG, png, bmp, TIFF. Утиліта не займає багато місця, легко встановлюється і допоможе не тільки з конвертацією формату Корел Дроу, але і зміною розмірів малюнка.

  Чим переглянути CDR mac і linux

  Вище були розглянуті всі можливі варіанти, ніж відкрити CDR mac os. Дана система допускає тільки кілька варіантів програм, які сумісні з операційною системою від Apple і при цьому підтримують формат Корел Дроу. У більшості випадків якась з вищеописаних програм підходить для поставлених цілей. Ви можете використовувати:

  • Corel draw for mac;
  • Adobe Illustrator;
  • Inkscape.

  Ще одна ОС, яка використовується користувачами – Linux. Фанатів даної оболонки набагато менше, ніж Windows і Mac OS, але їх все одно багато, тому проблема з відкриттям даного формату теж є. В даному випадку теж підходить Inkscape і утиліта CDR viewer, які були розглянуті раніше. Ще один варіант, який підтримує Linux – UniConvertor.

  Це просте по суті утиліта, яка конвертує CDR в інші формати. Далі їх можуть відкрити вже програми, які працюють з векторною графікою. Для операцій використовується командний рядок, об’єктна модель sK1 для конвертування. Для зміни формату необхідно в провіднику або іншому файловому менеджері знайти документ, натиснути правою кнопкою миші і натиснути на пункт “Convert by UniConvertor”. Далі вказуєте потрібне розширення з тих, що пропонує програму. Готовий варіант з’явиться в тій же папці, що й вихідний файл.

  Відео: якою програмою відкрити файл CDR