Більшість з нас чули про велику кількість переваг і корисних властивостей касторової олії, які можуть допомогти нам лікувати величезна кількість захворювань.

Воно багате поживними речовинами і корисними властивостями, але часто люди часто уникають його з-за густої і липкою консистенції.

Ми настійно рекомендуємо вам використовувати касторову олію, оскільки воно дешеве, і може творити дива, коли мова йде про лікуванні багатьох проблем зі шкірою і волоссям.

Рицинова олія являє собою густу рідину, тому настійно рекомендується розбавляти його перед використанням. Змішайте рівну кількість кокосового масла і касторової олії і нанесіть цю суміш на шкіру голови або на уражену ділянку і залиште діяти протягом 1 години.

Ви можете масажувати шкіру голови, щоб суміш краще розподілилася. Повторюйте цю процедуру 2 рази на тиждень перед миттям волосся. Ви також можете наносити його щодня на сухі кінчики волосся. Просто візьміть 2-3 краплі рицинової олії ваші долоні, і втирайте його на сухе волосся. Залиште протягом ночі.

Результати приголомшать Вас, так що спробуйте!

Джерело