Скільки повинно пройти років спільного життя, щоб настала червона весілля?Це питання досить незвичайний, адже про такий весіллі чули далеко не всі. Відповідь така – 100 років спільного життя означає, що настала пора створювати сценарій для проведення червоної весілля.

Досить складно уявити, що це реально прожити разом цілих 100 років…Можуть виникнути найрізноманітніші ідеї щодо того, як досягти такого результату. Але секрет криється тільки в щирої любові, яка повинна буквально пронизувати подружжя.

Червона весілля 100 років – звідки з’явилася така назва?

Для сучасної російської мови характерно тлумачення слова «червоний» тільки як одного з відтінків колірного спектру. Насправді його значень набагато більше – тут можна зустріти такі значення, як «добротний», «прекрасний», «досконалий». Саме таких епітетів і заслуговує вся спільне життя подружжя, хто святкує 100 років з дня весілля.

Прожити так довго в любові та злагоді можуть тільки ті люди, чиї душі чисті, наповнені радістю і світлом, хто не боїться труднощів, в тому числі і у взаєминах. Столітня річниця означає, що вибраний сценарій життя подружжям виявився вірний і його варто взяти на озброєння їх нащадкам.

Ідеї по оформленню червоної весілля

Продумуючи сценарій заходу, слід мати на увазі, що знайти обряди святкування 100 років спільного життя неймовірно важко. Це обумовлено тим, що зараз тільки одна подружня пара зуміла домогтися такого приголомшливого результату – це подружжя Агаєв з Азербайджану.

Тому організаторам свята слід виходити з того, що оформлення червоної весілля обов’язково повинно бути виконано в червоних кольорах, його відтінках.

Червона весілля означає, що при виборі текстилю (рушників, скатертин, серветок), посуду, гостей неодмінно потрібно відштовхуватися від червоних відтінків. Наприклад, дружину можна підібрати червоний галстук і такого ж кольору бутоньєрку. А його улюблена дружина може одягатися в будь-який наряд, де домінуватиме саме червоний колір. Річниця весілля 100 років увазі, що в нарядах гостей повинен бути присутнім хоча б один елемент, виконаний у червоній гамі.

Оформлення торжества буде неповним, якщо не подбати про квітках, стрічках, у гірляндах аналогічного відтінку. Це дозволить створити святковий настрій та підкреслити важливість моменту.

Особливу увагу варто приділити і вибору меню. Так, традиційний сценарій святкування 100 років спільного життя має на увазі вибір червоного вина, а також торта, виготовленого у вигляді величезного червоного серця. Чимало захоплень викличе і подача на десерт червоної полуниці, особливо в зимовий період.

Сценарій червоної весілля

Зважаючи віку винуватців торжества сценарій червоної весілля повинен розроблятися їх онуками та правнуками. Слід врахувати, що ідеї свята потрібно вибирати такі, щоб вони не припускали активного проведення часу. Відповідно, танці, конкурси можна виключити або ж організувати їх для більш молодих учасників. Щоб свято дійсно вдалося, варто придумати що-небудь оригінальне і невтомлива для ювілярів.

  • Створення презентації на основі спільних фотографій ювілярів дозволить згадати в легкій і захоплюючій манері весь їхній спільний життєвий шлях, подарувавши приємні миті подружжю.Оформлення слайд-шоу може бути різним, це залежить від смаків їх укладачів. Щоб реакція на таку ефектну презентацію була більш сильною, можна додати в неї розповідь про дітях, онуках, правнуках, аби показати спадкоємність поколінь.
  • Конкурс «Питання-відповідь». Через 100 років проживання в любові та злагоді ювіляри неодмінно повинні знати все про своїй половинці. Чи Так це насправді, допоможе цікавий конкурс. В ході конкурсу подружжю задаються питання, які стосуються нюансів їх характеру, захоплень, звичок, ведення господарства тощо
  • Повторення клятви. Реакція на червону весілля буде приголомшливою, якщо винуватці торжества повторювати знову ті слова клятви, якими вони обмінялися 100 років тому. Якщо слова забулися за давністю часів, то, створюючи сценарій, організатори можуть підказати потрібні слова ювілярам.
  • Щирі вітання гостей. Червона весілля – чудовий привід для гостей подумати, скільки було пройдено подружжям труднощів, які були успішно подолані. Тому молодятам буде особливо приємно почути на свою адресу слова, які демонструватимуть повагу гостей до їх життєвому шляху і їх любові. До речі, реакція подружжя на привітання, напевно, буде більш теплою, якщо розповісти привселюдно про досягнення їхніх дітей, онуків, правнуків. Адже це прекрасний привід для гордості!
  • Складання генеалогічного древа. Оформлення генеалогічного древа подружньої пари, яка прожила разом 100 років, бажано зробити стильним і ефектним, а також детально розписати всі генеалогічні гілки, що походять від ювілярів.
  • Запуск у небо червоних китайських ліхтариків або ж червоного феєрверку як символів вічного кохання.

Подарунки на червону весілля

Червона весілля, звичайно, не може обійтися без подарунків. Тут немає чітких правил, що саме подарувати на 100 років спільного життя. Головне, щоб вони припали до душі адресатам і щоб їх оформлення включало в себе елементи червоного. Приміром, якщо вибір ліг на посуд, побутову техніку, старовинні вази, прикрашені предмети інтер’єру тощо, то в них неодмінно повинен бути присутнім якийсь штрих, виконаний в червоному відтінку. А для дружини стане відмінним подарунком ювелірні вироби з рубінів.

І варто пам’ятати, що червона весілля – настільки рідкісний випадок, то відсвяткувати її потрібно воістину з королівським розмахом!