Проблема схуднення для кожного актуальна. І хоча всі навколо твердять — це просто данина моді, все зараз худнуть — кожен дійсно відчуває потребу скинути зайві кілограми, які з’явилися. Нерідко можна почути історію: «Мій малюк переплутав день з ніччю, прокидався рівно в три години ночі і хотів гратися. Я очі не могла відкрити, і щоб хоч якось реагувати на дитину, стала перекушувати. Мої перекуси всі залишилися на стегнах і талії, і на терезах вже на 10 кілограм більше.»

Що це таке і для чого?

Які тільки методи і дієти не використовують – результату немає. Але ось нещодавно в інтернеті поширилася інформація про сеанси кавітації. Що це таке? Перед тим як спробувати на собі цю послугу потрібно детально вивчити всі.

Це абсолютно новий метод, який під дією ультразвуку руйнує жирові клітини. Процедура триває від сорока хвилин до години і відразу ж видно результат. Жирова тканина потім виводиться з організму самостійно лімфатичною системою. Радує те, що ніякого хірургічного втручання не потрібно і процедуру можна виконувати повторно в кілька сеансів. Правда коштує це задоволення в два рази більше, ніж ліпосакція.

Зверніть увагу!

Але також в цьому методі є багато протипоказань:

  • так як зруйновані жирові клітини виводяться з організму лімфою, необхідно щоб не було ніяких порушень в роботі лімфатичної системи;
  • будь-які порушення в серцево – судинній системі не дозволяють використовувати цей метод;
  • Заборонено робити кавітацію. Якщо в організмі присутні сторонні тіла – стимулятори, замінники частин людського тіла;
  • Відкриті та гнійні рани;
  • Захворювання внутрішніх органів, область яких буде піддаватися впливу ультразвуку.

Зате ніяких пошкоджень на тілі не залишається – ні синців, ні шрамів. І немає утомляющего процесу відновлення, правда, фахівці радять дотримуватися режиму правильного харчування, щоб не допустити нового утворення жиру в організмі.

Новий і прогресивний

Це новий метод, хоча проведено велику кількість досліджень, все ж не до кінця вивчений. Підкуповує те, що навіть будь-яка інформація про цей метод не вичерпується захопленими відгуками і приголомшливими результатами — скрізь прописані протипоказання, скрізь потрібне серйозне обстеження. Це, напевно, самий позитивний довід про метод кавітації. До того ж кавітацію застосовує ще і в стоматології для відновлення зубної емалі і нефрології для позбавлення від каменів у нирках.