В сьогоднішній економічній ситуації пересічний громадянин нашої країни витрачає на покупку одягу значну частину свого доходу. Цілком природно, що у багатьох виникає бажання заощадити на купівлі одягу і одягатися не в дорогих бутіках з якісним одягом, а в китайських інтернет-магазинах на кшталт Алиэкспресс або ТаоБао.

Шопінг в інтернеті вже давно став реальністю нашого часу. Ось тільки в інтернеті стали все частіше з’являтися фото невдалих покупок з таких магазинів. Покупці здобувають товар явно низької якості, зшитий з дешевих матеріалів або зовсім несхожі на рекламні фото моделі. Так чи варто купувати китайську одяг і взуття?

Купівля китайських товарів

Зараз щодня з’являються свіжі інтернет-магазини, що пропонують взуття і одяг з Китаю. Це свідчить про те, що торгівля в інтернеті йде в гору з року в рік. Все більше людей воліють економити свій час і купувати в мережі, а не йти в реальні магазини. Цьому є логічне пояснення – товари в таких магазинах набагато дешевше.

Такі магазини пропонують купувати одяг та взуття відомих брендів за цінами значно нижче, ніж в реальних магазинах. Адже інтернет-магазину немає необхідності платити гроші за оренду приміщень і зарплату продавців, а також на інші витрати. Це дозволяє покупцям заощадити свої гроші і час.

Але у такого виду шопінгу є і свої недоліки. Ви не можете побачити річ у реальності, поміряти її й помацати. Отже, ви не можете бути впевнені в її якості. Крім того, доставка з китайського інтернет-магазину займає кілька тижнів. Щоб не нарватися на неякісний товар, обов’язково подивіться відгуки інших покупців, не лінуйтеся перевіряти історію продажів і рейтинг продавця. Тільки так ви зможете захистити себе від товару поганої якості.

Не прагніть купувати занадто дешеві речі. Пам’ятайте про те, що занадто дешева річ не може бути якісною. Бажання заощадити не повинно перевищувати всі інші доводи. Адже дешева китайська взуття може перетворитися в безформне місиво буквально після першого дощу. Теж саме можна сказати і про верхній одяг – вона миє злиняти або викликати алергію. В такому випадку вигода від придбання дешевих китайських речей дуже сумнівна. Будьте розумними у своїх покупках, зважуйте всі переваги і недоліки.