У більшості жителів Росії є автомобіль. Рано чи пізно частина з них задається питанням, а чи можна заробити на таксі? Вигідно це справа? Що варто робити і куди звернутися? На сьогоднішній день існує велика кількість ідей для ведення бізнесу в цій сфері. Все що вам потрібно – це вибрати найбільш підходящий для вас варіант.

Представляємо вашій увазі два найпопулярніших способи заробітку на таксі: влаштуватися в диспетчерську службу або оформити приватне підприємництво.

Робота в таксі через диспетчерську службу

Самим не витратним і популярним способом вважається робота в таксі через диспетчерську службу. Суть такої організації полягає в тому, що ви володієте своїм транспортним засобом, а контора забезпечує вас замовленнями. За це ви віддаєте певну фіксовану суму від заробітку диспетчерській службі. Іншими словами, ваша робота полягає в развозе людей, а їх в пошуку клієнтів.

Як правило, сума відрахувань від кожного замовлення варіюється до 10 відсотків. Щоб більше заробити на представленому способі, рекомендується співпрацювати відразу з декількома компаніями.

Приватний перевезення

Якщо ви не бажаєте працювати на кого-то, то можна зареєструватися як індивідуальний підприємець і брати самостійно всю роботу. Однак, незважаючи на таку перевагу як робота «на себе», представлений спосіб має ряд недоліків.

До очевидних недоліків можна віднести необхідність самостійного пошуку клієнтів, ремонт машини оплачується з вашої кишені, великий відсоток податків з’їдає більшу частину заробітку. Представлені мінуси очевидні, якщо ви обрали роботу в таксі як додатковий заробіток. Якщо займатися цим повноцінно і вкладати велику кількість сил, то всі недоліки можна перетворити в плюси.

Підводячи підсумки, слід сказати, що вигода заробітку на таксі залежить від ваших намірів. Заробити на цьому хороші гроші можна, якщо:

  • розглядати службу в таксі через диспетчерську службу, як додатковий заробіток;
  • грунтовно зайнятися приватним візництвом і оформитися як індивідуальний підприємець для роботи виключно «на себе».

Незалежно від того, який спосіб ви виберіть, перед початком роботи рекомендується більш ретельно розібрати представлені запитання. Так, ви убезпечите себе заздалегідь від можливих невдач, втрат грошей і інших нещасть.